Chopard

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Összetevők: yuzu, bazsarózsa, méz, rózsa, mandula, málna, kasmír, pézsma.

Micike68

2019. szeptember 29.

Nagyon kellemes,nyári illat. Én a nyári melegben kifejezetten szerettem. Rajtam leginkább a rózsa és a málna dominált, ami a kánikulában nagyon kellemes volt. Tartósságát erős közepesnek mondanám, olyan 5-6 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

majoreszternora90

2016. október 4.

Nemrég szagoltam egy barátnőmnél, ő ajándékba kapta külföldről. Nagyon csinos kis üvegben van, a kupakján két csilivili kővel, de maga az üveg meg szép matt rózsaszín, nem giccses vagy gagyi egyáltalán. Fincsi kis málnás illat, kicsit szintetikus, de van benne valami, amitől jobb, mint a drogériás vagy sztár-parfümök. Olyan édes-savanykás, nem a mostani divat szerinti cukros, amitől sokan kiakadnak, mégis alapvetően édeskésnek mondanám.
Elég tartós, sokáig éreztem magamon. Szerintem szaladgálós illatnak nagyon jól ki lehet használni bármilyen évszakban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 4.