Chopard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az illat múzsája a rózsaszín gyémánt, lágy és titokzatos, pazar és ritka. A könnyű, de ragyogó és vidám, virágos-gyümölcsös illat a Pink Wish Diamond a mandarin, neroli, barack, rózsa, Osmanthus, sárgabarack, frézia, szantálfa, ámbra és pézsma jegyeiből tevődik össze.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös.

Fej: Neroli, Mandarin, Körte.

Szív: Sárgabarack, Rózsa, Frézia.

Alap: Szantálfa, Pézsma, Ámbra.

kvin

2019. március 2.

Huha... nos, semmi köze az anyaillathoz, nem fedezek fel benne semmi Chopard Wish-es jelleget, mintha két teljesen különböző illatcsalád lenne, aki szerette az anyaillatot, az csalódni fog. Ez egy teljesen kommersz, átlagos virágos, felejthető kis semmiség. Az anyaillat nagyon is tetszetős, de ezzel a virágos lágyítással elveszett a lényege... nem és nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

angelina69

2017. január 5.

Én bizony ezt az illatot nem érzem nagyon különlegesnek. Egy kedves, egyszerű, visszafogott illat. Lágy, zöldes kezdés, majd halvány rózsa illat, a végén édeskés, enyhén fás leszáradással. Szintén a napsütést, a tavasz frissességét idézi, nem is használnám télen. Nincs nagy hatósugara, mondhatni inkább bőrközeli. A tartóssága még a 4 órát sem érte el nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

noavedon

2016. november 15.

Kellemes, üde nyári illat, inkább a virág dominál, nem a gyümölcs, de finom, harmonikus ötvözet. Az én bőrömön semmiképp nem "pink", inkább simulékony, bőrharmonikus, nőies permet.
Én a rózsát jobban érzem benne, mint a nerolit, van benne kicsi körte is, nem túl édes, de 3-4 óránál tovább ez sem marad meg a bőrömön.
Kár érte, mert igazán jó nyári illat lenne - ha tartósabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Kár érte, mert igazán jó nyári illat lenne - ha tartósabb lenne.