Christian Breton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   Müller

Új vonzó illat, mely akár egy érzéki drágakő, úgy öltöztet: a trendeket az abszolút feminitással ötvözi. A Nő érzékeny belső világát, kifinomultságát, elbűvülő báját tükrözi. A Christian Breton alkotta parfüm a boldogság koncentrátuma, egy szerelmi bájital, mely virágos jegyeivel a kellem és élvezet világába repíti viselőjét.

Hangsúlyos jegyek: virágos, zöld, pézsmás, fás és "párizsias".

Ár: 4 000 Ft , Eladó: candy7
Állapot: 100 ml / kép, Helyszín: Budapest, VI., fizetés: Személyes átvétel Budapest belvárosban, elsősorban a Deáknál.
Christian Breton HER EDP  100 ml,szinte tele
Ár: 3500 Ft+posta , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 100 ml/ szinte tele, Helyszín: --, fizetés: Szállítás:Foxposttal vagy ajánlott postán maradó küldeményként. Fizetés:előreutalással.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 20.

Ezt az illatot ajándékba kaptam, és az itt olvasottak alapján a mai napig csak őrizgettem, jobbról-balra tettem. A kíváncsiságom azonban győzött, gondoltam, jöjjön, aminek jönnie kell, hát felbontottam.
Nem akarok senkinek a véleményével/ízlésével vitatkozni, azt tiszteletben tartom, de a most frissen bontott üvegből sem szúrós, sem savanyú, sem keserű illat szerencsére még nyomokban sem tört elő. Sokkal inkább egy szerintem senkit nem zavaró, púderes-szappanos-kicsit virágos -édeskés -ártatlan komfortillat, amit akár kínálhatnának ismert katalógusokból is. A tartóssága a mai parfümöknél megszokott.
Sajnos előfordulhat, hogy az üzletben lévő teszter, ami alapján a vélemények egy része született, már megromolhatott, ilyennel találkozhatunk, csakúgy, mint az akár egészségügyi kockázatot rejtő smink teszterekkel...
Magamnak biztosan nem választanám ezt az illatot, mert ennél különlegesebb illatokat gyűjtöttem már össze az évek során, de egy közepest bőven megérdemel. A Müllerben látva az eredeti árát és akciósat is, valahol a kettő között van az igazság, azt gondolom.
A Breton nálunk kevésbé ismert márka, tudomásom szerint az anti-aging szemránckrémekben erős, lehet, hogy érdemesebb lenne annál a vonalnál maradnia...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

MsBeataB

2018. július 15.

Szeretem az illatát,friss és citrusos. Én nem érzem a szùròs,savanyú szagot,amit többen is említettek. Nem a kedvenc parfümöm,de messze áll a rossztól. A tartóssága miatt csak 4 pontot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 15.

PerfumePippi

2017. szeptember 21.

Az a gond a mülleres-ilyen-olyan parfümökkel, hogy papírra fújva egyen-citrusos, ún. könnyed-parfüm illatuk van, egykaptafa jelleggel. Így kénytelen vagy magadra fújni - és persze tedd is meg! És hagyj neki időt. És nyilván nem túl régi a teszter, ha még majdnem tele van...Ccccc - ez az illat minden enyhítő körülményt is figyelembe véve gáz a bőrömön. Borzasztóan szúrós és savanyú - annyira szúr, hogy az már ózonosnak is sok. Aztán a piszkos kopása okán a legigénytelenebben összerakott rosszfajta katalógus-illatokra hajaz. DE! Lehet, hogy rajtad működik, és akkor 100ml 5 ezresért ipari mennyiségnek számít, tehát csak kísérletezz!
A véleményem további részét megjegyzésként publikálom, mert a gondolat nem annyira az illat minőségére vonatkozik, mint üzletpolitikai találgatásokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

ligetaudit

Korcsoport: >54
2015. augusztus 7.

Nekem tetszik! Az én bőrömmel úgy látszik, harmonizál, semmi kellemetlen felhang, és tartós is. Fincsi, üde virágillat, kis pézsmával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Anthaval

2015. május 2.

Bőrön nem teszteltem, csak papíron, ugyanis anyósomnak a szülinapjára kerestük párommal a megfelelő parfümöt.
Szerintem nagyon kellemes illata van, igaz nekem nem az ízlésvilágom és nem hordanám, de egy nagyon finom gyümölcsös-virágos kompozíciónak éreztem és az anyósomnak is elnyerte tetszését (szerintem az ő korosztályának kreálták, érett illat). A tartósságáról nyilatkozni nem tudok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

anthula

2015. január 19.

Rajtam ez a parfüm egy az egyben a már nem kapható Gabriella Sabatini Wild Wind! Nekem kellemes meglepetés volt az itteni lehúzós vélemények után. A tartósságára sem lehet panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 19.

moonlitnight

2014. november 20.

Ez egy büntetés, ha tényleges életfogytiglan és e között a parfüm magamra fújása még egyszer között kellene választanom, akkor nagy bajban lennék, hát szavakat is nehéz lenne írnom, leírhatatlan szúrós katyvasz, nem tudom ki gondolta ki a bevezető szöveget, de az illatot tuti nem szagolta meg, nem csodálom, hogy 90%-osan van leárazva a Müllerben, mert senki nem veszi meg, ha ingyen dobnák sem kellene, bezzeg a tartóssága, azt még 3 nap múlva is éreztük, akár hány boltba bementünk a barátnőmmel ( ő is magára fújta) az eladók és a vevők nem is rejtették véka alá a nem tetszésüket, és teljesen jogosan. Az illat annyira szúrós és gyomorforgatóan keserű, hogy szerintem a hordhatatlan és viselhetetlen kategóriát kimeríti, a Mülleres eladó igazán szólhatott volna nekünk, hogy ne locsoljuk magunkra. Nálam ő a NULLA pontos parfüm. Ha csak rá gondolok, akkor is futkos a hátamon a hideg, ha ez párizs-i, akkor oda sem megyek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Indigo

2012. május 13.

Megszaglásztam - fújtam magamra és papírra is. Papíron viszonylag sokáig érezni. Igazából egy elég halovány, alig érezhető, kissé jellegtelen illat, de nem kellemetlen. Most így elsőre azt mondom, kb. az Avon parfümök között állná meg a helyét, csak a dizájner jelleg miatt rádobtak az eredeti árra jópár ezrest. Akciósan elmegy, én így sem ruháztam be rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.