Christian Breton

Ár:   €62   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: borskriszta, Módosítva: 2019. február 26.

Ár:   €62
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító, 24 órás hidratáló szérum/emulzió. Önmagában vagy szérumként is használható.

juditkaa70

2016. szeptember 6.

Önmagában használtam a szérumot. Nyárra jobban ajánlott,de nekem télre is elég volt az arcbőrömnek. Normál,és kombinált bőrre ajánlom leginkább. Száraz,nagyon száraz bőrre kevésnek fog bizonyulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

borskriszta

2011. április 17.

Rendkívül hatékony. Látványosan javítja a bőrképet. Eredmény: kipihent, sima, fiatalos bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 17.