Christian Siriano

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegy: szezám

Szívjegyek: jázmin, ámbra, mogyoró

Alapjegyek: kasmír pézsma, madagaszkári vanília, szantálfa

eheiszki

2021. július 25.

Még ezt sem véleményeztem, jajj!
Nagyon édes, picit maszkulin jellegű, de nagyon finom mogyorós, cukros, fűszeres fás vaníliás illat! Talán a vanília nem annyira domináns benne mint a mogyoró-szezám-ámbra kombó, amit őszintén nem bánok, mert évek óta vaníliában fürdök. A fássága már majdnem karcol, a leszáradás 2. fele az ami puhának mondható de lőtte ha direktben szagolom a bőrömön akkor karcos, szinte már füstös. Tartóssága remek, szillázsa tökéletes. Mindenképpen uniszex illatnak mondanám.
Nem a kedvencem de szuper illat, megy neki az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Még ezt sem véleményeztem, jajj!
Nem a kedvencem de szuper illat, megy neki az 5*.

vanillacaramella.sweet

2021. január 30.

Itt is én vagyok az első,no. ☺️
Ez az illat picit jobban tetszik,mint a P.a.P. (fekete-barna-fehér verzió).
Kifújás utáni percekben szerintem az emberek 90%-ának azonnal a Pink Sugar fog eszébe jutni,hogy hasonlítanak, de ez ne vegye el a kedveteket.

Nos rajtam is hasonlít, de ez az illat mogyorósfás-pirított szezámos, szantálos-kasmíros, jó sok vaníliával, édesen, krêmesen, kissé fűszeresen (nem tipik.fàs). Melegségét az ámbra, pézsma adja, virágos jegye a jàzmin nem kiemelkedő.

Egyszerűbben megfogalmazva úgy képzeljétek el,mintha a PS-ból kivennénk a citrusos+pirosgyümis jegyeit+vattacukrot,és raknànk helyettük bele mogyorót, pir.szezàmot, kis fűszeres benyomàst idéző jegyeket, kis karamellt.

A PS-nél fűszeresebb, sokkal felnőttesebb, nőiesebb, érettebb illat ez, iszonyat jó tartóssággal! 6-8 óra erős,nagy hatótávú szillázs, utána sok óràn àt érezni mêg! Nyilván ruhán ez is napokig érződne!

Egy pillanatra eszembe juttatja a PS-Sensual verziót is,meg mintha lenne benne tinta. Tudom,h fura, amit írtam. Nekem nagyon tetszik, nagyon édes, tömény édessêg!

Ezzel is nagyon óvatosan kell kifújáskor bànni, mert eszméletlenül sok lehet!!
Irodàba semmiképp nem való ez sem,de a People a.p.verzió sem.

Az üvege nagyon szép, metàlezüstből megy àt lilametàlba, kecses,de nehéz, fogása se annyira jó. Permetezője jó. Kupakja lötyög, meg ne fogja vki kupakjánál,mert pottyanni fog a parfüm! A kupak szêp lila, műanyag, könnyű, nagy, kissé monstrum érzést kelt bennem,de olyan,mint egy ruha. Összességében szép, dísz, mutatós. Tőmény édesség, fűszeres, krémes, vaníliás, àmbràs, mogyorós csoda. Örülök,hogy megvettem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

Itt is én vagyok az első,no. ☺️
Ez az illat picit jobban tetszik,mint a P.a.P. (fekete-barna-fehér verzió).

Ezzel is nagyon óvatosan kell kifújáskor bànni, mert eszméletlenül sok lehet!!
Irodàba semmiképp nem való ez sem,de a People a.p.verzió sem.