Christian Siriano

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: bergamott, rózsabors, száritott szilva

Szívjegyek: vanília orchidea, jázmin, tubarózsa, heliotróp

Alapjegyek: pacsuli, szantálfa, vanília

vanillacaramella.sweet

2021. január 30.

Pàr napja birtokolom ezt a karcsú, fehér, mutatós, ugyanakkor nehêz,monstrumszerű üveges szépsêget. Kicsit nehéz biztonsàgosan fogni. Teszterem van, nincs ez a hatalmas barnàs-fekete àtmentes ruhaszerű kupak hozzà.

Az illatról: Napok óta tesztelgetem magamon, gondolkodtam, hogyan fogalmazzam meg, milyen is rajtam.
Nos röviden egy erősen fàs-vaníliàs-krémes illat.

Hosszabban pedig, a bergamottot nem érzem, a rózsabors pikànssàga benne van, a szàrított szilva szerintem sehol. A vaníliaorchidea,jázmin erősen jelen van,a tubarózsàt elnyomja a többi erôs jegy,nem értem,minek bele.
A pacsuli, szantàl es vanília is nagyon domináns benne.

Rajtam az elején szinte maróan fàs-szúrós, fűszeresnek ható ÉS krémes-édes-vaníliàs egyszerre.
Nagyon erős, nagyon pikàns, nagyon egyedi, hasonlót se éreztem mêg. Leszáradàsig màr enyhül, édesebbé vàlik, puhul. Rajtam olyan,mintha vetiver is lenne benne.

Iszonyatosan tartós rajtam, egy fújàsnyi a csuklómon és erősen,NAGY szillàzzsal érezni 6 óràn àt, után még 4 óràn àt simán érezni kisebb szillàzzsal, és reggel még pici nyomokat érezni.

Ruhàn gondolom napokig,de hamarabb kimostam a ruhàm.
Biztosan felkelti a figyelmet az, aki viseli, minőségi illat.
Nekem tetszik, de nagyon markàns, hétköznapokra most nem vàgyom rà folyton. Jó,hogy megvettem, sokàig fog tartani. (A lila kupakosan van meg, műanyag, tehát ezé is olyan lehet amúgy).
UI: az adagolással nagyon vigyàzni, mert brutàlerős! Pedig én bírom az extratöményet! Megosztó illat lesz, ha végre többekhez eljut. 4.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

Nos röviden egy erősen fàs-vaníliàs-krémes illat.

A pacsuli, szantàl es vanília is nagyon domináns benne.

Ruhàn gondolom napokig,de hamarabb kimostam a ruhàm.
Biztosan felkelti a figyelmet az, aki viseli, minőségi illat.