Christina Aguilera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: grapefruit, passiógyümölcs, nektarin virág

Szívjegyek: rózsa, írisz, narancsvirág

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, borostyán

Ár: 6000 , Eladó: Zsolikapecs
Állapot: Új bontatlan fóliás, Helyszín: Pécs, fizetés: Előteutalás után postán maradó,postapont.fox,személyes átvétel
5 mlit keresek! Christina Aguilera Violet Noir EDP
Ár: megegyezés szerint vagy csere , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Orsi98

2021. szeptember 21.

Mióta megjelent szinte csak ezt használom. Az én bőrömön egyáltalán nem öregasszonyos az illata. Szeretem, hogy nem túl édes, kicsit "komolyabb", de egyáltalán nem tolakodó. Kellemes, tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 6.

Csak papíron próbàltam, de màr bocsánat, de mint vmi pofozkodó öregasszony, annyira erőteljes, orrbamászó, túl intenzív, öreges illat. Nem mertem magamra fújni,nem lett volna jó vége. De elszànt voltam és megtartottam a papírt, hogy vmivel jobban tudjak írni róla.
Ezt az illatot csakis akaratos, erős személyiségű, magabiztos, önàlló és makrancos nőkön tudom elképzelni, és idősebbeken.
A pacsuli, pézsma, borostyán, passiógyümi, narancsvirág és írisz mind nagy intenzitàssal érezhető, tömény.
Később csak nagyon kicsit enyhül, kis fanyar frissességgel, virágossággal.
Én szeretem a töményet, erőset, de ez nagyon nem.
A müllerben próbàltam egy màsik szàmomra nem ismert màsik illatot és iszonyatosan hasonlít ehhez (vagy ez arra), de nem emlékszem, melyik volt az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Később csak nagyon kicsit enyhül, kis fanyar frissességgel, virágossággal.
Én szeretem a töményet, erőset, de ez nagyon nem.

Cathi

2020. május 21.

Igaz, nekem csak a testpermet van meg, de nagyon jo az illata.
Valami oknal fogva soha nem probaltam ki a parfüm verziot.
Valamikor sort fogok keriteni ra, mert nagyon kivancsi vagyok, hogy van-e különbseg a kettö között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Igaz, nekem csak a testpermet van meg, de nagyon jo az illata.
Valami oknal fogva soha nem probaltam ki a parfüm verziot.

AzAKismacska

2020. január 1.

Rajtam felfujva kb 20-30 percig borzaszto budos oregnyanya szag.
Aztan, ahogy a fejjegyek lazulnak kicsit, kellemes, edes, jol viselheto, cukros ibolya illatta valik- a pacsuli alap ennek ellenere NAGYON hangsulyos.
Ad neki egy pici, idegrsito, regies beutest- es epp ez az, amiert meg kellett vasarolnom.
Kellemetlen picit, de MUSZAJ ujra es ujra szagolgatni.
Provokativ kis dog.

Emiatt nagyon becsulom "Igazi" parfumkent viselkedik meguszos "celebillatsaga" ellenere.

Azt azert megjegyzem, hogy nagyon emlekeztet egy valamivel dragabb vonalbeli parfumre, de nem tudom beazonositani, pontosan melyikre. ( nagy esellyel a Sí valamely vadhajtasa lehet a gyanusitott)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Rajtam felfujva kb 20-30 percig borzaszto budos oregnyanya szag.
Kellemetlen picit, de MUSZAJ ujra es ujra szagolgatni.
Provokativ kis dog.

nyuszo

2019. június 12.

Kellemes, gyümis illat...
Kifejezetten jól esik ebben a nagy melegben!
A leszáradása szép, púderes.
Minden korosztálynak jól tud állni.
Nem szoktam celeb parfümöket venni, de őt el tudnám képzelni....
Kategóriájában tőlem megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

Kellemes, gyümis illat...
Kifejezetten jól esik ebben a nagy melegben!
A leszáradása szép, púderes.
Minden korosztálynak jól tud állni.
Nem szoktam celeb parfümöket venni, de őt el tudnám képzelni....
Kategóriájában tőlem megérdemli az 5 csillagot!

ClauMau

2019. április 19.

Tökéletes választás hétköznapokra, kellemes friss és kicsit édeskés illat, én ajándékba kaptam, de már meg is vettem a nagyobb kiszerelését :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 19.

Lory

2019. április 17.

A pacsuli,rózsa,narancsvirág kombó el is hiszem,hogy sokunk bőrén öregasszonyosnak tud hatni,nem mindenkinek áll jól és nem mindenki bőrével kompatibilis.Én szerencsésnek mondhatom magam,mert konkrétan ezzel a parfümmel vagy az összetevők ilyen arányával a bőröm még jó barátságban van.Nagyon érezni a narancsvirágot és a pacsulit is,a rózsa rajtam annyira nem dominál de jelen van mindenképpen,csak a passiógyümölcs gyümölcsössége és talán a grapefruit frissessége kicsit megzabolázza ezt a triumvirátust.Így rajtam inkább egy mélyebb,füstösebb,dögös illattá válik.Karakteres nagyon az összhatás és tényleg borotvaélen táncol,hogy ne legyen egy idősödő díva budoár illata de nem lesz:)) Tetszik,barátkozunk de még vásárlás nem lett belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Candy21

2018. december 28.

Nekem egy 10ml mintán van ajándékba járt egy másik parfüm mellé. Hát nagyon nem az én illatom mikor felfújom fincsi gyümölcsös púderes illat pár perc múlva öreg néni illat lesz rajtam. Nagyon nem tetszik. A tartósság sztem jó pár órát kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.