Christopher Dark

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Giorgio Armani Acqua di Gioia jellegű illat

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos

Összetevők: citrom, borsmenta, jázmin, pink bors, bazsarózsa, labdanum, cédrusfa, cukor

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Erika80

2019. november 16.

2014. dec. 28. Eszméletlen jó. Engem levett a lábamról. Talán mert különleges, nem szokványos illat. Inkább hűvös, vagy talán jeges illat, határozottságot, magabiztosságot kölcsönöz viselőjének. :) Egy pici negatívuma, hogy nem elég hosszan tartó, bár ez számtalan igen drága parfüm velejárója is, így mivel nem kerül egetverő összegbe, nem jelent túl nagy problémát. :)

Update: Mára már nem szeretem viselni az ilyen hideg illatokat, őt sem. Máson nem zavar, bár azonnal megismerem, de én magam nem vagyok odáig érte. Utánzatként és ár-érték arányában viszont jó. Nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

adrica

2016. június 1.

Egészen jó vizes-nyárias illat. Kánikulában nagyon el tudom képzelni. Imádom benne a borsmentát, ezáltal hűsít, a jácint helyett inkább vizililiomot érzek, de lehet, hogy csak a képzeletem játszik velem, mert annyira vizes hatású az egész. Kék vizecske, tenger illattal. Itt ülök az irodámban és egyre csak szagolom a kezemet. Irtó fincsi! Dög meleg van, de én mintha a strandon lennék. Tesztelem a tartósságát. Nagyon nyaralás feelingje van, esélyes nagyon, hogy beszerzek. Ennyi pénzért??? Hűvösséget sugall, de még is van benne egy csöppnyi édes vonal, nagyon jó egyensúlyban. Nálunk a kínaiban 100-as boltban 1700.- Talán egy kicsit bőr közeli, de lehet, ha locsolnám magamra akkor érném el az igazi hatást? Elsőre 3 fújást próbáltam. Tetszik, nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.