Christopher Dark

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. július 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Thierry Mugler Angel parfüm utánzat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Erika80

2020. július 10.

Az eredeti illatvilágát és jellegét hozza éppen, de sokkalta kisebb intenzitásban. Mondjuk én épp azért ajánlanám azok számára, akik bár próbálnák szeretni az Angel-t, de túl sok nekik és túl erőteljes -főleg a kezdeti szakasz-, mert ez megoldás lehet a számukra. Visszafogott, a kifújáskor sem vág orrba, mégis hozza a jellegzetes Angel illatot. Aki pedig az Angel olcsóbb alternatívájára vágyik, ugyanakkor az intenzitását, hatósugarát is szeretné magáénak, az inkább válassza pl. a Yodeyma változatot. Nyilván árban kicsit másabb kategória, de szerintem szuper.
Tartósságára abszolút nem lehet panaszom. Úgy gondolom, mint utánzat kb. 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.