Chuleevandevi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fannika, Módosítva: 2011. szeptember 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arckezelő és tisztító folyadék. Gyulladt, pattanásos arcbőrre, anti-demodex hatású. Kipusztítja az arcon lévő demodex bravist. Arckezelőként és arclemosóként is alkalmazható.

Kiszerelés: 15 ml

Csilla13

2015. augusztus 16.

Rosaceám van 10 éve, novemberben összefüggésbe hozták a demodex atkával. 2014 novemberében kezdtem használni, sajnos a panaszaim nem múltak el, nagyon csúnya az arcom. Meggyógyult valaki a lotion segítségével? Köszönöm előre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

zoli82

2015. január 11.

Seborreás fej és arcbőröm van több mint 10 éve. Hosszú kutakodás után akadtam rá a demodex létezésére. Saját mikroszkóppal sikeresen diagnosztizáltam a saját bőrömön is. Rengeteg van belőlük rajtam. Megvettem hát a terápiához szükséges B16 sampont, B1 tonikot és ezt az A9 arckezelőt. A terápia kezdetén vörös foltok voltak a fejbőrömön (egyébként kopaszra nyírt vagyok) és érdes, piros volt a homlokom és az orrom mellett is. Kb. 4-5 nap használat után a fejemem visszahúzódtak a piros foltok a sampontól és a toniktól, de az arcom úgy bedurrant ettől, mint még soha és nekem is új helyeken jöttek elő (pl. a két halántékomon, a rágóizom és a fülcimpa környékén). Ennek ellenére folytattam a kezelést. Minden nap hajmosás + tonik 2x, az arcomra nappal A9, amit pár perc után lemostam, éjszakára viszont rajta hagytam. Eltelt 23 nap és ugyanott tartok. A fejemről teljesen elűntek a piros foltok és a viszketés. Az arcom viszont semmit nem javul, sőt hemzsegnek a demodexek a gyulladt homlokomon, élnek és mozognak. Stratégiát váltok, mivel mikroszkóp alatt sikeresen kinyírtam teafaolajjal pár demót, ezért azt kezdem el kenni az arcomra sőt rendeltem neemolajat is elvileg azt sem szeretik. Ha kihalnak kíváncsi leszek megszűnik-e egy évtizedes problémám...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

szddomain

2014. november 21.

Seborrea Rosaceás arcbőrre használtam, kb 5 napig csodának tűnt. Sajnos most újra előjöttek a piros foltok. Nem pont ugyanott mind eddig.... Nem hagyom abba mert valahol olvastam hogy az atkát meghalásukkotr gyullasztják be a bőrt, de kissé csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

dodger

2014. szeptember 16.

Nagyon jó termék, seborreás arcbőrre alkalmazom és még soha ilyen szép nem volt az arcbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

lili.r

2014. május 11.

Valóban hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 11.

Valóban hatékony.

Betty

2013. január 13.

Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Rendkívül érzékeny az arcbőröm és ez a szer pikk-pakk elmúlasztja még a legborzasztóbb elváltozásokat is az arcomon. Ráadásul nagyon rövid idő alatt. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Fannika

2011. augusztus 31.

Gyorsan és egyszerűen eltünteti a pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 31.

Gyorsan és egyszerűen eltünteti a pattanásokat.

Hidratálók: Fermented Vegetable

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>