Chuleevandevi

Ár:   3759 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cece22, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Normál és zsíros, kopaszodó, egészségtelen, őszülő hajra.

Segít megelőzni a hajhullást, erősíti, pigmentálja a hajat, és megtisztítja a zsírosodástól. Eltávolítja a fejbőrről az elhalt sejteket és a demodexet.

Szaszip

2017. október 15.

Az elso par hetben tenyleg hasznal, aztan jon a fekete leves. Nekem annyira kiszaritotta a hajam (szuper balzsamok hasznalata ellenere), hogy a fodrasz alig mert hozzanyulni. Emelett par het hasznalat utan meg jobban elkezdett hullani tole a hajam, mint elotte.... szerencsere amiota abbahagytam a hasznalatat ujra puha a hajam es a hajhullas is merseklodott.... inkabb hulljon picit tobbet mint kellene, mint annyit, amennyit ettol a borzalomtol hullott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

marta.kisasszony

2017. január 21.

Nem habzik erősen, nagyon folyós, ezért viszonylag gyorsan fogy. Érzékeny bőr miatt csak fejtetőre használom, így nem várom tőle, hogy a hajvégeket rendbe tegye, oda más sampont rakok. Rendszeresen használom - évek óta - és állítom, neki és a jobb táplálkozásnak köszönhetően rendbe jött a fejbőröm, most már tudok hetekig más sampont is használni anélkül, hogy szétkaparnám a fejem. Kb. 4-5 napig simán bírja a haj mosás után, nekem dúsítja, emeli a hajam, látványra erősebb és kevesebb hajat hullajtok vele. Mivel folyós, ezért a 150 ml kiszerelés elég kevés, ezért mindig be kell tárazni belőle, ez kicsit macerás, egyébként nagyon hálás vagyok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

martica8827

2016. április 25.

Imádom! Egy héten egyszer mosok haja(Hétköznap egész jó még a hajam hétvégére mindig összegumizom,így nem zavar amikor már zsírosodik.
Szóval ezzel csak megmosom és a hajamnak van tartása.Kétszer használtam eddig. Első mosásnál még használtam Alverde balzsamot,másodiknál már nem és a hajamat így is kitudtam fésülni,ugyan úgy mint balzsammal.
A sampon nagyon bevált előtte Schaumát használtam és hullott is a hajam. Mindig összegyűlt a fürdőszoba ajtaja mögött,amióta ezt használom nincs az ajtó mögött haj :D Ebből gondolom,h csökkent a hajam hullása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Más néven Shikakai. Az Acacia Concinna egy Indiában élő cserje. Ennek a növénynek a hüvelyét évszázadok óta használják az Ayurvedában, a természetes szaponinoknak és az enyhe pH-nak köszönhetően az indiai nők évszázadok óta használják őket hajtisztító és -kondicionáló szerként. Állítólag erősíti a hajat és képes megszünteti a fejbőr viszketését valamint a korpát is.