Chupa Chups

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Claire's   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: JenniiOlah, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   Claire's
Kategória:   Ajakápolók

Epres-tejszínes ízesítésű tégelyes ajakbalzsam.

bea.letenyei

2021. március 12.

Nem szeretek negatív kritikát írni, de sajnos nekem nem jött be a termék. Nagyon menő a csomagolás, az illata is finom, de sajnos nekem nagyon kiszárította a számat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Zsuzsii003

2019. február 24.

Nem szeretek lepontozni, de ez a termék csalódás volt. Kellemes eper illatra számítottam, ehelyett egy rettentő gejl illatot kaptam. 2*, mivel minimálisan hidratál és tetszik a design.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Glowycosmeticsblogspot

2017. április 19.

Mindenki ismeri a régi öreg , retro nyalókamárkát, ami uralta az egész világot. Nos nyalókát tényleg jól tud gyártani,de ajakápolót kevésbé. Amikor kinyitottam a tégelyt, arra gondoltam, hogy ez egy vicc, ez tényleg ilyen büdös? Valami jobbra számítottam. Olyan illata van mint az égetett műanyagnak, de ha ezt valaki epernek hívja. Nem hidratál és nincs benne semmi szórakoztató. Soha nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

JenniiOlah

2016. július 24.

Nagyon-nagyon szeretem!
Az íze tényleg epres és nagyon sokáig érezni is lehet - lefekvés előtt felkenem és még reggel is érzem. Emellett pedig tényleg hidratálja az ajkakat!
Tökéletesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Nagyon-nagyon szeretem!
Tökéletesen megéri az árát.