Ciba Vision

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. március 23.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Egyéb

Bármely típusú kontaktlencséhez, és lencsét nem viselőnek egyaránt ajánlott. A szemen konzerválószer-mentes oldat sodium hyaluronate-ot tartalmaz. Nedvesít, valamint csökkenti a por, füst, klimatizálás, számítógép használat okozta szárazságérzetet.

Összetevők: Nátrium Klorid,  Nátrium Hialuronát 0,1%,  Nátrium Foszfát,  Nátrium Perborát 0,028%

ST

2014. május 15.

Egészen elégedett voltam vele, felváltva használtam a Refresh-sel, amikor épp sokalltam ennek az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

agi.greendaygirl

2013. február 18.

kicsit olcsóbb alternatívát kerestem a systane-ek helyett amit még annak idején a szemorvos javasolt, kicsit félek ilyen dolgokban váltani, de azért megrendeltem egy kis utánanézést követően. Fontos volt az is, hogy ne 3 vagy 5 ml-es legyen. ez a 10 ml-es elég sokáig elég, és teljesen elégedett vagyok vele. Mondjuk használtam az opti free pure moist-ot ami mellett kb. egyáltalán nem volt rá szükségem. Friss érzést ad a szemnek, szeretem. Most épp nem rendelhető az eoptikán ( most onnan rendeltem folyadékot), úgyhogy próbálgatom tovább a műkönnyeket, jön a blink contacts :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.