Ciba Vision

Ár:   1300 Ft és 3000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   90 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2016. november 2.

Ár:   1300 Ft és 3000 Ft
Kiszerelés:   90 ml és 360 ml
Kategória:   Egyéb

Egy flakon, bármely típusú kontaktlencséhez használható tisztító, öblítő, fertőtlenítő, tároló, fehérje eltávolító és nedvesítő hatással rendelkező többfunkciós / fertőtlenítő oldat. Az antibakteriális MicroBlock lencsetartó tok ezüstöt tartalmaz.

Birkin22

2018. március 17.

11 éve hordok lencsét, 11 éve csak ezt veszem. Teszi a dolgát, tisztít, fertőtlenít rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

BettyBabu

2017. június 28.

En szerettem bar eddig olyan nagy viszonyitasi alapom nincs.
A masodik flakonon vagyok tul, de ugy vettem eszre szepen teszi a dolgat.
Nekem nem szarit, szepen tisztit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

En szerettem bar eddig olyan nagy viszonyitasi alapom nincs.
A masodik flakonon vagyok tul, de ugy vettem eszre szepen teszi a dolgat.
Nekem nem szarit, szepen tisztit.

Timo

2017. március 5.

Nem szerettem.A szemem sokkal könnyebben kiszáradt,szúrt és bökött.Esténként sokszor azon kaptam magam hogy dörzsölgetem a szemem.
A havi lencséim is 2 hét után elviselhetetlenül szúrtak,ki kellett őket dobnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

A havi lencséim is 2 hét után elviselhetetlenül szúrtak,ki kellett őket dobnom.

erynis

2016. október 29.

Ez volt az első folyadék, amit használtam, de az eddigi legjobb is. Kevésbé érzem száraznak a lencsémet, meg szerintem jól is tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

WVV

2016. október 21.

Amikor elkezdtem kontaktlencsét használni, ez volt az első folyadékom, amit használtam, ezt ajánlotta a szemészem. Azóta kipróbáltam az opti-free folyadékát és más olcsóbb drogériás terméket is. És most gondolkodok rajta, hogy ehhez visszatérek, mert jól tisztított, a lencsém sem száradt különösebben, tette a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

lysza1985

2016. augusztus 13.

Régebben használtam, nem volt gondom vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Régebben használtam, nem volt gondom vele

senskin

2015. július 31.

Új gyártója van már, új csomagolásban, de nekem a régi is bevált. A piacon kapható egyik legjobb ápoló folyadék. Kontaklencse tokkal együtt vásárolható. Nekem jól letisztítja a lencséimet, nem irritálja szemem. Jól tartja a nedvességet, nem marad fehérje pöttyökkel teli a lencsém. A lencsém viselhető, hónap közepén és a vége felé sem böki a szemem. Szóval nekem tökéletes. Tudom ajánlani is, főleg annak akinek hajlamos a fehérje nagyon letapadni a lencséjére...:)
Rá van írva a ISO kód, hogy milyen amőba és baktérium ellen véd, ami a szemre veszélyes! Érdemes jó minőséget venni, mert a túl olcsók nem biztos, hogy teljeskörű védelmet nyújtanak! Pedig egy szemevő amőba vakít is!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

lavandula

2015. június 30.

Első kontaktlencsémhez vettem, ajánlották. Utána valamiért mást vettem kíváncsiságból, de mindtől száraz volt a szemem, homályosan kezdtem látni és drágábbak is voltak. Ennél nincs ilyen problémám (max a nap végén), most már csak őt veszem. A tégely kupakja eléggé rossz, néha magától kitekeredik kicsit, figyelni kell rá és a hozzá járó tok sem túl szuper (elég csúnyácska, ha benne marad a folyadék és utazok vele képes kifolyni kis mennyiség) Egyébként ugyan ettől a márkától van a lencsém is, lehet azért is jó ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Ella

2015. május 28.

Legelején, mikor elkezdtem kontaktlencsét használni (lassan 7 éve), sokáig ezt a lötyit vettem hozzá. Nem volt vele semmi gondom, bár tény, hogy amit most használok, hatékonyabban küszöböli ki a szemszárazságot. Végül is azért váltottam le, mert az Ofotértban már nem lehetett kapni és az eladó hölgy azt mondta, a másik (iWear all-in-1 Supreme) ugyanaz a folyadék, más névvel. Utoljára a Karinthyn láttam egy kis optikában, 2014 novemberében, de már nem vásároltam meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

HyperBunny

2014. július 13.

Hát nekem szerintem ilyen volt, mint a képen, de remélem az új is ugyanolyan?
Acuvue lencséhez ezt használtam először, eleve ezt ajánlották hozzá, meg a vizsgálatok alapján is ezzel volt a legjobb. Tette a dolgát, nem száradt ki a szemem, megfelelően tisztított is - ami bizonyos drogériás termékekre nem volt igaz.
Bár önmagában egyébként nem lehet értékelni egy ilyen lötyit, adott lencsével kell nézni a kompatibilitást (vannak az ismertebb márkákról táblázatok is a neten, érdemes megnézni) na meg a könny összetétele is más mindenkinél. Ahogy lencsét, úgy folyadékot sem szabad csak úgy hobbiból cserélgetni, ugyanúgy vizsgálni kell. Csak ezt sajnos sokan nem tudják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Hát nekem szerintem ilyen volt, mint a képen, de remélem az új is ugyanolyan?

Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.