Cien

Ár:   340 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. október 22.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lábápolók

2020-ban megújult összetétel!

A 10% Urea lábápoló krém a száraz vagy rendkívül száraz lábfej bőrének azt az intenzív ápolást nyújtja, amire szüksége van, hogy puhává és bársonyossá váljon.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

guppi666

2021. március 14.

A többséget erősítem, nekem is segít ez a krém. Sőt ekcémás kézre is használom néha, ott is rendbe rakja egy éjszaka alatt, akárcsak a lábamat. Este érdemes használni hogy jól beszívódjon és ne legyen csúszkálás, bár az én extra száraz lábam 1 perc alatt beszívja és nincs semmi csúszós érzés.
Ennyi pénzért még jobb terméknek számít. Biztos hogy mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Ennyi pénzért még jobb terméknek számít. Biztos hogy mindig lesz itthon.

Atlantide

2019. március 10.

Csuszos, nyalkas, nem szivodik be, nem hidratal es fortelmesen agressziv szaga van. Lehet, hogy az en orrom tulerzekeny, de nem birom elviselni. Kidobtam, mint az eddigi osszes Cient. Ipari mennyisegu szilikonnal tomik tele a termekeiket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

Niphredil

2018. október 11.

Előre kicsit rosszul érzem magam, hogy le kell szóljam ezt a lábápolót a sok 5 csillagos vélemény között, mert ezek is jócskán hozzájárultak, hogy megvegyem, meg merjem venni, mint életem első Cien termékét. :D Sajnos nem vált be, eleinte azt hittem én csinálok valamit rosszul, de nem szívódott be a lábamon még fél óra után sem, majd 20 percnyi intenzív masszírozás után nagyjából sikerült a bőrbe dörgölnöm. Még így is furcsa, síkos, szilikonos és vastag réteget hagyott maga után, többszöri neki futásra is minden ugyanígy történt. Hatása semmi, amint megmostam a lábamat, ugyanolyan száraz és kemény maradt. Egy hét után feladtam és megpróbáltam kézre. Ott beszívódott, hatása azonban továbbra is semmi. Legalább nem irritált sehol, annak is nagyon örülök, viszont ennél mérföldekkel jobb lábkrémeim is voltak már. Szerencsémre ez a csalódás nem vette el a kedvemet, hogy megpróbáljak más Cien dolgokat is a lidl-ből és milyen jól tettem, vannak tényleg nagyon jó termékeik. Ezt meg elhasználtam kézkrémnek, olcsó is volt, üsse kő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

felicitas

2018. szeptember 6.

Párom kapta le egyszer a polcról, bevágtam a fiókba és most takarítás közben ráleltem. Gondoltam ártani nem árt, mert iszonyú száraz, csúnya a lábujjaim végén és a sarkamon a bőr most második nyáron, hiába habkövezem, stb. Öregszem, na. Egy hete használom este lefekvéskor, és meglepődtem milyen szépen rendbetette. Nem olyan száraz már. Egyet nem értek, minek a lábkrémbe szilikon. Utálom azt a sikamlós érzést. Ha azt kihagyták volna, ötöt érdemelne, de reggelre legalább elillan, nem csúszkálok. Ennek ellenére, lehet így is ezt veszem újra, hisz a többiben is van szilikon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Orion

2018. augusztus 11.

Jól hidratál, kellemes érzés a bőrön. Annyi a bajom vele, hogy elég lassan szívódik be és hagy egy érdekes, sikamlós réteget maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

sz.zsuzsi1981

2018. augusztus 3.

Nagyon jó lábkrém, állagra és hatásra is szuper. Krémes állag, ugyanakkor sűrű és nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, de tartalmas krém.

Mostanában nem láttam , lehet még kapni? Már időszerű lenne újra vennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Mostanában nem láttam , lehet még kapni? Már időszerű lenne újra vennem.

kristinafarkas93

2018. június 28.

Egész jó lábápoló, végre nem hagy valami zsíros érzetet a lábakon másnap reggel. Még ha nem is áztatok, és habkövezek akkor is sokkal szebb és puhább a talpam, megfelelő pót alternatíva, az avon levendulás lábápolója helyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

vrgdo1991

2018. május 29.

Számomra sokkal jobb és hosszútávúbb hidratálást nyújt, mint a márkásabb lábápoló krémek/balzsamok. Az illata visszafogott, hamar beszívódik. Ár-érték arányban tökéletes, sosem gondoltam volna, hogy ennyire hatásos lesz ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

ShadeAnnie

2017. november 18.

Jó kis krém én (is) estére szoktam felkenni a sarkamat szépen felpuhítja reggelre teljesen be is szívódik . Ennyi pénzért szerintem megéri kipróbálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

casa17

2017. augusztus 13.

Legjobb,pedig nem használom minden nap. Olcsó és hatásos. Egyre jobban kedvelem ezt a márkát 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.