Cien

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biku, Módosítva: 2019. március 25.

Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

• Az aloe verás és E-vitaminos síkosítóanyagot tartalmazó borotvacsík gondoskodik a gyengéd siklásért a bőrön és a kíméletes borotválkozásért.
  • A kerámiával bevont pengék biztosítják a tartósságot.
  • 5 pengés borotva a még nagyobb komfortért.
  • A két tengelyen mozgó fej ideálisan illeszkedik az arc vonalaihoz.
  • Innovatív SafeGrip a még precízebb és biztosabb borotválkozásért.
  • A modern kialakítású precíziós pótfej tökéletes kontúrt biztosít a borotválkozás során és a nehéz területeken – mint az orr vagy pajesz – is gondoskodik a precíz eredményért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

biku

2019. április 3.

Én ezzel a borotvával és a 5 pengés borotva fejjel meg vagyok elégedve. Jól tisztítható és alaposan borotvál kíméletes és nem húzza a szőrt már a 6adig borotválkozáson vagyok túl és még mindig jól vág . Ugyan olyan jó mint a G. mach 3 és a társai és előnye hogy fele árba megvásárolható .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.