Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 13.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

Mamuszandra

2016. június 23.

Már kipróbáltam sok krémet az ősztől kezdve, hogy enyhítse a nagyon száraz arcomat, ami mostanában átfordult ekcémába. De csak egy-két helyen, a többi részén zsíros a bőröm. Nos, ez a krém segített, nem is kicsit, a múlt tél volt az első, hogy abszolút nem jött ki az ekcéma, ha láttam, hogy már szárazabb, akkor reggel is bekentem vele. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó krém nálam ennyire képes. Tavasztól már sok, de akkor nincs is ilyen problémám. Az urea-s krémjei mind beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.