Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. július 16.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Sminkek szájra

Selymes balzsam és szájfény egyben, ceruza formában.

4 árnyalatban kapható

KisTigris

2020. október 10.

Ajakápolóként az ajkaim puhán tartja, nem szárad ki és még színez is. Nekem a hegye betört és imádkozni kell, nehogy leessen. A célnak megfelel, de én Carmex párti vagyok. (Csak a jó minőségű rúzs után kíváncsi voltam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Riliann

2020. március 6.

Nekem a 01 - dusty rose árnyalat van jelenleg meg, miután az ajándékba kapott 02 - flirty colar árnyalat teljes mellényúlásnak bizonyult (nyárára ajánlom esetleg, azoknak akik szeretik a rikitósabb ajakszineket...). Szóval ami a dusty rose árnyalatot illeti, a szine nude pink és szájhús szintől függően változik intenzitása és láthatósága. Kellemes az illata, a pigmentáltsága jobb mint amilyenre számitottam, viszonyitva az eddig használt lip butter-ekhez (ajak vaj), az állaga nekem akkor az igazi, ha használat előtt állt egy kicsit a hűtőben (használati tipp). A csomagolásában az a kivetni valóm, hogy ha nem kellő odafigyeléssel teszem vissza a kupakot, akkor lenyes egy kicsit a kozmetukum oldaláról, amit aztán a lefelé nyomás következtében szétken a tubus oldalán. Akciós volt azért próbálkoztam meg másik árnyalattal. Elhasználom, mert jó krémes és elsősegélynek tökkéletes a táskába, ha nincs nálam ajakbalszam vagy rúzs. De újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

TimiEger

2020. január 23.

Ó jajj. Pedig megfogadtam, hogy nem fogok venni több ajakápolót. Hát ez a termék be is bizonyította hogy nem is szabad. Kétszer megnyaltam a szám és ennek a vacaknak hűlt helye volt. Szerintem kevesebb cucc van ebben a tekerősdiben mint a sima mezei ajakápolókban. Nem csak kevés, de legalább drága is. Cien, ezt megint el@@@@@.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Lina14

2019. január 18.

nekem a 13 sweet pink árnyalat van meg. kényelmes viselet, krémes, de nyiéván nem tartós. táskába dobálós cucc, amit akár tükör nélkül is fel leht kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

annodobo

2018. augusztus 30.

Mivel ez csak egy ajakápoló szerűség, jó, hogy nem tartós. :D Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Mivel ez csak egy ajakápoló szerűség, jó, hogy nem tartós. :D Nekem tökéletes.

AMINACICA

2018. július 17.

Nagyon krémes textúrájú , gyönyörű színe van .
Viszont nem valami tartós .
de ettől eltekintve jó termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Nagyon krémes textúrájú , gyönyörű színe van .
Viszont nem valami tartós .
de ettől eltekintve jó termék