Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2019. június 14.

Lelőhely:   Lidl

Tartós, folyékony szemhéjtus, barna és fekete árnyalatban.

Clocleox02

2020. augusztus 30.

Ajándékba kaptam. Sajnos én sem tudok róla jót mondani. A műanyag része, ami a felvitelért szolgál, borzalmas! Tartóssága se fogott meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

vivoka100

2020. június 6.

Szeretem a Cien termékeket de ez a szemtus nekem nem jött be sajnos... 😒 Nem lehet szépen felvinni és nem is tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

TeodoraHegedus

2019. október 25.

Ez egy katasztrófa. A színe szörnyű, az eszet része szörnyű, a tartóssága szörnyű, ami lehet az rossz. Tényleg csak az a szerencse, hogy olcsó...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

masnipower

2019. szeptember 10.

Hát, ez most nem jött össze.
Ecset elég rossz, színe hagy némi kívánnivalót maga után. Azért elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Hát, ez most nem jött össze.
Ecset elég rossz, színe hagy némi kívánnivalót maga után. Azért elhasználtam.

Flo22

2019. augusztus 14.

A barnát vettem meg, hatalmas csalódás. Nem lehet szép egyenletesen felvinni, könnyen elmászik és lekopik a helyéről, ráadásul nekem a szemhéjamat is csípte (pedig nem ment bele a szemembe).
Az a szerencse, hogy olcsó volt, így könnyű szívvel dobtam ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Az a szerencse, hogy olcsó volt, így könnyű szívvel dobtam ki.