Cien

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2019. június 14.

Lelőhely:   Lidl

Tartós szemceruza, mely precíz hegyének köszönthetően könnyen használható.

2 árnyalatban kapható

Mercury91

2021. február 16.

A kedvenc szemceruzám, nem túlzok, pedig nagyon drágákat is kipróbáltam. Egyszerű használni (még kezdőknek is szerintem), jó a csavaros megoldás, puha a ceruza (nyáron, melegben vigyázni kell, mert még jobban felpuhul és akkor könnyen letörik). Szép, hogy nem egy vékony, markáns vonalat húz, hanem természetesebb hatású lesz. ár/érték arányáról nem is beszélek, elképesztő. A Max Factor nem működik így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Zsani0719

2021. február 8.

Bevált, nagyon finom a formulája, könnyű kenni, nem kell hegyezni, csak kicsavarom és felviszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Barbara2021

2021. január 17.
Ez nálam karantén felfedezett. Szuper termék. Előtte Douglas sajat márkás illetve Max factor szemceruzat használtam, de ez simán van olyan jó. Annyi bajom van, hogy a barna is majdnem fekete. Lehetne több árnyalat is. Ár érték arány zseniális. 500 Ft. Próbáljátok ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.