Cien

Ár:   199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   300 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wildrose, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. december 17.

Kiszerelés:   300 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

100% pamut fültisztító pálcika

StellaStar95

2019. november 22.

Verhetetlen ár-érték kategóriában, jó minőségű, olcsó, mindig ezt veszem, sok van benne. Többet nem is kell róla írni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Martu0508

2019. június 11.

Rendszeresen ezt használom. Nagyon strapabíró, a lefolyóba véletlenül bejutott hajszálakat is ezzel halászom ki (pedig van szűrőnk minden lefolyón), és sosem foszlott még szét. Lehet vele precízen dolgozni és jó árban van. A csomagolása is jó, könnyen nyitható és zárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

EnyediF

2019. március 27.

Volt már olyan fültisztítóm ami konkrétan benne maradt a fülemben.. De ez nem. Az árához képest nagyon ott van, nem bolyhosodik ki, szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Mesike91

2018. június 20.

Minden tekintetben jó, és kenterbe veri némely drágábbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Minden tekintetben jó, és kenterbe veri némely drágábbat.

boltkoros

2018. június 20.

Nagyon jó minőségű. A csomagolása is igényes. Szép a doboz és nagyon jó, hogy könnyen nyitható és visszazárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Klaucsii

2018. június 18.

Doboza nagyon praktikus. A vatta nem jön szét nem csúszik le még ha vizes is. Ilyen áron tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

balazskrisztii

2018. április 17.

Ár-érték arányban tökéletes, mint az összes Lidlben kapható termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Ár-érték arányban tökéletes, mint az összes Lidlben kapható termék

bnezsu

2018. április 8.

Nem jön le a vatta része, jól záródó doboza van. Ár-érték arány szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Nem jön le a vatta része, jól záródó doboza van. Ár-érték arány szuper.

Helene

2018. április 7.

Az ára nagyon kedvező ekkora mennyiség mellett. Ráadásul ebben 100db-bal több van mint a többi másik márkájúaknál. Nem jön le a fültisztító pálcika feje, ami nagy megkönnyebbülés számomra. Nem lehet rá semmi panaszom. Bár igaz hogy én nem fültisztításra, hanem én arc/pattanások ecsetelésére használom, de arra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

wildrose

2018. január 26.

Jó méretű és minőségű vattafej, erős pálcika, teljesen jól szuperált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 26.

Jó méretű és minőségű vattafej, erős pálcika, teljesen jól szuperált.