Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2012. december 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő többféle illattal.

Kiszerelés: 1000 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Soraya

2020. november 17.

Többfélét is kipróbáltam belőle, a zöld fenyő illatú, sárga mézes és a kék algás változatot. Nekem a zöld flakonos tetszik a legjobban, már többször újra is vásároltam. Kellemes, nem túl erős illata van. Kicsit nosztalgia is a régi retro fenyős habfürdők után. Nagy és tartós habjai vannak. Nem szárítja a bőrömet, nem allergizál. Ár/érték arányban is kiváló. Továbbra is vásárolni fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

NyBetti

2020. november 17.

A mézeset szoktam venni, kellemes illata van, valamint meglepően masszív, tartós habja.
A fürdő élményhez hozzájárul, kb. ennyit is várok egy habfürdőtől. Az ára jó, valószínüleg újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Martu0508

2019. június 11.

Én a fehér verzióból használtam el egy flakonnal. Szép nagy habot képzett, ami tartós is volt, alig esett össze a kádban. Bőrömre nem gyakorolt különösebb hatást, elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

KorinLilla

2019. május 31.

Imádom, komolyan. A kékből 2 flakonnal használtunk el, de mióta a párom a zuhanyzás mellett tette le a voksát, azóta a mézes illatot használom. Ennyi pénztért ajándék, ráadásul nekem sokáig elég. Biztosan újravevős! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

kisenikoke

2016. szeptember 17.

Nekem sárga volt, nagyon kellemes virágillattal.
Ár-érték arányban kiváló. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Nekem sárga volt, nagyon kellemes virágillattal.
Ár-érték arányban kiváló. Biztosan újraveszem.

kulturmosoly

2016. február 2.

Szerettem. Kevés is elég belőle és óriási habokat kapunk, ennek köszönhetően sokáig is elég. Több félét is próbáltam már, elégedett voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

vargakrisztina

2014. március 27.

Nagyon jó áron kapható, kellemes illatú, jól habzó termék. A bőrömet nem szárítja, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 27.

Hibiszkusz

2013. december 21.

A célnak tökéletesen megfelel, nagy adag ami sokáig kitart, bár pont ezért a végén kicsit már uncsi volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 21.

gyovai890

2013. október 16.

Sokáig használtuk és egy idő után kiszáradt viszketni kezdett a bőrünk tőle. Meg meg is untuk, hogy csak 3 illatba lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Suzanne

2013. május 9.

Nekem bevált, az egész család használja, kellemes illat, nem szárítja a bőrt és rendkívül gazdaságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 9.