Cien

Ár:   310 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Riliann, Módosítva: 2020. március 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

• A gazdag, tápláló kézkrém biztosítja a bőr intenzív hidratáltságát és kezét érzéki illattal borítja.
  • 24 órás bőr hidratálás
  • Gyorsan felszivódik és nem hagy zsiros érzetet

3 illatban kapható: Levendula, Mandula tej, Verbéna és citrom

Riliann

2020. március 7.

Én a levendula illatot próbáltam ki, mivel az a kedvencem. A krém fehér szinű, állaga megfelelő, nem hig. Az illata nagyon intenziv, de nem kellemetlen, ugyan akkor nagyon tartós. Miután bekentem a kezemet vele még órákig érzem az illatát. Még kézmosás után is sokáig érezhető. Valóban gyorsan felszivódik és könnyen eldolgozható. Nincs utána ragacsos érzés, szépen beivódik a bőrbe. Pozitiv meglepetés volt és nagyon megtetszett! Újra veszem és leközelebb a mandula tejeset próbálom ki. Csak azért kap 4 csillagot mert az én bőröm extra száraz és néha zsirosabb krémekre szorul (főleg télen és ősszel). Viszont számomra ideális tavaszi-nyári kézkrémnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.