Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 10 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KST

2022. január 11.

Nekem a gél hatású van, 33 Berry Deluxe színben. Önmagában használom. Egy rétegben nagyon hamar elkezd a körömvégen kopni, viszont két rétegben 5 napig simán bírta pattogzás nélkül. Nagyon szép színe van, jól terül, nem csíkoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 11.

Fannie

2021. október 19.

Nagymamám mondja mindig, hogy egy hölgy olyan színű lakkot hord csak a körmén, amilyen színű rúzst is szívesen viselne. Ezek a színek tökéletesek ehhez az életfilozófiához. :) Tavaly nyaraláson kerestem egy lakkot a körmömre, és a helyi Lidlben pont szembejött velem a burgundi szín, így gondoltam, a fedőlakkal együtt kipróbálom. A tengerparton töltött egy hétben nem igazán pattogott, ami nálam már megéri az öt csillagot. A múlt héten pakolásztam, akkor találtam rájuk, és most újra használtam őket, hát ugyanúgy bomba biztosak a körmön, a fedőlakkal szép fényes, ráadásul a 11 ml-s kiszerelés nagyon sokáig elég. A száradása átlagos, én általában megnézek egy filmet lakkozás közben, így biztosan nem nyúlok bele. 500 Ft-ért szerintem szinte ajándék, lekörözi a legtöbb drogériás társát, könnyen beszerezhető és jól használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 19.

pink sunrise

2021. február 27.

Most azzal hogy ide írok, talán még jobban megnehezítem a dolgom, hogy találjak más színben is ebből a lakkból, de nem tudom magamban tartani hogy mennyire brutál jó ez a cucc. Candy rose nevű árnyalat múlt vasárnap óta a körmeimen van, gyönyörű rózsaszínes nude, a fehér bőrömhöz is szép (ez nem minden nude árnyalatról mondható el). Annyira minimálisam kopott, hogy emlitésre sem érdemes. Konkrétan olyan köröm lenövésem van, mintha egy hetes épített köröm lenne,ilyen soha nem volt köröm lakkal nekem, mert mindig amint elkezdett lepattogni, tovább kapartam, és lemostam 🙃
2 rétegben kentem, és hamar megszáradt, pedig rejtett tehetségeim egyike, hogy mindig elcseszem a lakkot, mert nem bírom 5 percnél tovább hogy ne csináljak semmit😁
Most már csak vadászni kellene több árnyalatra is, ami elég nehéz, főleg hogy olyan gyakran nem rendelnek dekorkozmetikumot ahogy észrevettem, most is tele van piros árnyalattal, és semmi más....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

Glowbaby

2020. május 26.

Ár-érték arányban a legjobb körömlakk, amit életemben használtam, pedig közel 10 éve rendszeresen lakkozom a körmeimet. Nem repedezik be, nem pattog le. Gyönyörű színekben kapható, bár a palettát bővíthetnék, mert a minősége, a textúrája és a tartóssága verhetetlen.
U.i.: használom minden lakkozáskor az átlátszó fedőlakkot, így tökéletes géllakk hatása van 4-5 napig, de simán bírja 7-8 napig a lakkozás, anélkül hogy sérülne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

bibike2000

2020. április 15.

Teljesen jó a fedése, szépek a színei. Húgom vette meg, ő próbálta ki. Sokáig fennmarad a körmön, kicsit vaskos lakk, nem úgy mint egyes drogériás felhigított társa 5x ennyiért. Jó kis lakk, viszont kevés szín van belőle. Abszolút jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

TheQueen

2020. április 4.

Soha nem szerettem lakkozni a körmömet, mert nincsen hozzá kézügyességem. Most karantén alatt viszont kénytelen vagyok kezdeni valamit a körmeimmel. Több ezer forintos körömlakkokat nem szerettem volna venni, így a Lidlben szereztem be 2 dbot. Az egyik a nude apricot színű matt hatású lakk. 400 Ft-ba került, nagyon szép színe van, jó vele dolgozni és gyorsan szárad. A másik a burgundy színű, gélhatású lakk, aminek szintén gyönyörű színe van, ezzel is jó dolgozni, viszont elég lassan szárad. Magára a termékekre 4 pontot adnék, de mivel nagyon kedvező az ára, így 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

PhoenixTattoo

2019. szeptember 22.

Egyszer vettem egy burgundy vörös körömlakkot, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, de sajnos azóta sem találtam a pécsi boltokban. Majdnem 1 hétig bírta, az utolsó 2 napban kezdett el pattogzódni.
A fekete színnel már nem vagyok ennyire elégedett, rövidebb ideig bírja, de azért nem vészes.
Fedőlakk nélkül is szép fénye van. :)
Ha talákok burgundyt mindenképpen újra fogom venni, a feketét még megpróbálom azért megszeretni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Fedőlakk nélkül is szép fénye van. :)

Ari90

2019. június 16.

Ajándékba kaptam a henger alakú 14 Red Carpet körömlakkot. Imádom. Gyorsan szárad , nagyon könnyű kezelni , nem csíkos. Egyszerű lemosni . Azt hiszem a Lidl-be lehet beszerezni. Ha elfogy, veszek belőle. Én csak ajánlani tudom. Másik színt is ki fogok próbálni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

vkata96

2018. október 8.

A 32 - Ruby Red árnyalatot vettem meg. Elég lassan szárad, és sajnos nem túl tartós, 1-2 nap után elkezd egy picit pattogni, de az ár-érték arány miatt ez elfogadható. Nem fog a kedvenceim közé kerülni, de nem rossz lakk. Ettől függetlenül a márka másik lakkját is kipróbálnám (a hengeres üvegűt), annak jobbak az értékelései, szóval szerintem egy próbát az is megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

anaisz

(!)
2016. szeptember 2.

A "14 Red Carpet" színárnyalatot próbáltam. Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Sok drágább, márkás terméknél is jobb minőségű. Két rétegben vittem fel, szépen eloszlik, nem csíkos, és egész gyorsan megszárad, szép a fénye is. A kezemen, rövid körmön kb. 5 napig bírta kopás nélkül, a lábamon kb. 10 napig. A kezemen 5 nap után elkezdett mattulni is. Könnyen lemosható, nem fogja be a körmöt. Ennyi pénzért meleg szívvel ajánlható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.