Cien

Ár:   339 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Mamuszandra, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lábápolók

Virgilla

2018. február 7.

Kismamaként vettem az utolsó hónapok lábdagadásos mizériájára egy kis enyhülés és relaxáció céljából. Illatra friss, de a bőrön érzése ennek nincsen. Vagyis nem hűsít. Esténként használom és napközben jobban bírja a lábam mint eddig. Dagadni ugyan dagad de nem fáj, vagy csak később kezd el fájni. Lehet placebo de én örülök neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Fruzsi

2017. május 27.

Sajnos nekem nem igazán vált be ez a krém. Nagyon gyenge a hidratáló hatása, nekem szárazabb lett a lábam, mióta ezt használom. (Előtte babakrémet használtam.) Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

aidanne

2017. május 22.

Maga a tokely!
Ennyi penzert meg... Nekem telen nagyon szaraz a talp reszem, vigyazok a folyadekfogyasztasra is, kenem is, de egy normal labkrem sajnos nekem nem hasznal semmit sem. A lidl-ben jarva osszinten szolva en kezkremnek vettem mert a kezeim is tropara mentek a tel soran. Mivel nyilvan labkrem, hiaba vettem a kezeimnek, megis a labaimra kezdtem el hasznalni ugyis mindegy alapon... hat a hatasa vmi zsenialis ❤️ Annyira puha, selymes talpakat varazsol, hogy egyszeruen nem akartam elhinni de kenytelen voltam mert mast nem hasznaltam a labamra. Lassan is fogy pedig hasznalom szinte rendszeresen es az ara?! Ahhhh legjobb❤️❤️❤️❤️❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Maga a tokely!

Ardienn

2017. május 17.

Miután csalódtam a súlyos ezrekbe kerülő termékekben, mindegy alapon vettem. Nagyon jó. Nincs semmi extra csúnyaság a lábamon, de ha picit szárazabb, akkor nagyon jól tud esni zuhanyzás után. Még másnap is tart a hatása. Selymes, finom, puha láb. Gyengébb idegzetűek ne olvassák tovább: kézre is elkeztem használni, és bevált. Jobb, mint a Himalayan kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

guppi666

2016. július 16.

Nem is értem miért az enyém az elsö vélemény. Nagyon olcsó, sokáig elég és jó cucc. Bár a menta csak az illatát adja, hűsíteni nem hűsít, a friss illata kárpótol érte. Egy könnyed állagú, nagyon könnyen kenhető és eloszlatható krém. Gyorsan beszívódik és puha lesz a láb. Komolyabb szárazsággal, repedezésekkel nem bánik el, egy ápolt láb szinten tartására jó.
Akik lábszaggal küzdenek, szerintem próbálják ki télen is, mert a menta hatásos lehet a kellemetlen szagok ellen, bár ilyen gonddal nem küzdök, de nálam elég sokáig érződik az illata. Tuti újra vevős. Az egy csillag mínusz csak azért van, mert lehetne egy picit gazdagabb, testesebb, viszont a neve balzsam, és valóban egy könnyű balzsam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek