Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. november 25.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő eszközök

Eldobható női borotva: duplapengés, 6 db. Aloe vera tartalmú nedvesítő csík, dupla penge.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mea26

2020. június 26.

Ár/érték aranyban tökéletes. Éles, ezért vigyázni kell vele, bőrirritációt nem okoz az érzékeny testrészeken sem. Többször is feltudok használni egy borotvát. A párom is használja borotválkozásra. Neki is teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Letti2

2019. szeptember 21.

Nekem tökéletesen megfelel. Évek óta ezt veszem. Eldobható borotvából sosem szerettem drágát venni, mert ez is teszi a dolgát. Én úgy tapasztaltam, hogy a krém/hab kiválasztásán sokkal több múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Nikolett05

2019. augusztus 22.

Az árát nézve próbáltam ki. Most olvasom csak, hogy sokmindenkinél problémát okoz. Nálam nincs semmi gond, nem okoz kis sebeket. Viszonylag egyenletes a bőröm biztos közrejátszik. Én csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Renus

2018. szeptember 14.

Olcsó és jó! Annyi hogy elég éles igy vigyázni kell vele.
Célnak teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Olcsó és jó! Annyi hogy elég éles igy vigyázni kell vele.
Célnak teljesen megfelelő.

Jucccc

2018. július 4.

Világ életemben jóval drágább, márkás borotvát használtam. Ezt a férjem hozta, mert azt mondta neki valaki, hogy nagyon jó. Igazából jobbnak tűnik egyelőre, mint a megszokott termékem, nagyon szépen siklik a bőrömön, alapos is, pedig csak 2 pengés, az eddig használt termékemnek pedig 3 pengéje van. Tényleg nagyon éles, ennek ellenére nem vágtam meg magam sehol. Intim területen mondjuk valóban pöttyöz, de ez azért, mert éles, a másik meg azért szokott, mert többször át kellett mennem ugyanazon a területen. Még nem tudom, újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Teszter03

2018. június 17.

Nagyon olcsó, ennyi pénzért többet nem is várhat az ember. Vigyázni kell vele, mert nagyon éles, de ettől eltekintve nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Helene

2018. április 7.

Update : 2018. 04. 07. Sajnos megváltam tőle, mivel elég sokszor megvágtam magam. És mióta lecseréltem azóta kiderült, hogy nem az ügyetlenségem miatt volt, hanem mert két pengés és nem forgós a feje a borotvának.

2017. március 19.

Már többször újravásároltam. Nagyon olcsó. Nekem nincs semmi bajom vele. Rendesen teszi a dolgát. Igaz hogy néha megvágom magam, de ez nem a borotva hibája, mert a drágább márkásabb társaival is előfordul nálam. Ez csak a saját ügyetlenségem hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

2017. március 19.

Anita1978

2018. március 21.

Tokeletes mint barmelyik masik.Mindig ilyet veszek evek ota. AJanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Tokeletes mint barmelyik masik.Mindig ilyet veszek evek ota. AJanlom.

Csillagporocska

2017. július 9.

Nagyon kellemes csalódás. Még soha nem használtam Cien termékeket, ajánlották, kipróbáltam. Gyorsan tudok vele dolgozni, a penge megfelelően siklik, szép munkát végez, nem vágtam/karcoltam meg magam sehol sem. Ár-érték arányban (6 db kb. 200 HUF) szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

vszabinaa

2017. július 5.

Egy gyors vásárlás alkalmával kaptam le a polcról. A lábamon katasztrófa, amit müvelt az a borotva.. tele lettem vérző sebekkel,pöttyökkel; ami valjuk be egy nyári napon nem nyújt valami szép látványt. DE ennek ellenére még is kap tőlem két csillagot, mert a hónaljamon szépen tette a dolgát, igy el tudtam használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.