Cien

Ár:   450 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maradok, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lovaslany

2021. január 20.

Nagyon krémes, hidratáló termék. Leginkább egy közepes fedésű színezett ajakápolóhoz tudnám hasonlítani. Sajnos a színválaszték elég kicsi, így én nem találtam még nekem megfelelő színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

KisTigris

2020. október 27.

Nagyon szeretem, hidratál, színezi az ajkat, de hűtőben kell tartanom, mert "olvad mint a vaj". Nagyon kicsit csavarom ki, mert félek, hogy letörik. Nem veszem újra, de jó volt kipróbálni.
Végül kivettem a hűtőből és táskába dobtam. 1 hét alatt elkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Végül kivettem a hűtőből és táskába dobtam. 1 hét alatt elkentem.

Gerani

2020. augusztus 17.

Nekem is a Nude árnyalat van meg. Nagyon szeretem!!! Nem szárít akkor sem, ha egész nap viselem. Nem cserepesít.Viszont tartós a színe. Ha a zsírossága be is szívódik az ajakba, a színe akkor is fent marad és nem foltosan kopik, hanem szép egységesen. A színe természetes, nem túl erős, nem tinis rózsaszín, de erősebb, mint egy ajakápoló. Lehet vele enni, inni, de ilyenkor azért ragad a pohár szélére, nem árt felfrissíteni, de az sem tragédia, ha nem. Nem gyűlik össze a ráncokban és nyállal keveredve a szájzugokban, szájszélen nem képez fehéres ragacsos réteget. Könnyű használni is, és tényleg olcsó. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Erika80

2020. június 13.

A 12-es Fabulous Rose árnyalatot vettem meg, mert kíváncsi voltam rá, milyen lehet és úgy gondoltam az ára miatt sem lesz lelkiismeretfurdalásom, ha netán nem válik be. Ekkora pigmentáltságra nem is számítottam. Nagyon kis aranyos. Ha kissé ápoltabb érzést szeretnék és egy kis színnel is feldobnám az ajkaim, tökéletes választás. Még szájfény sem kell fölé, olyan szépen fénylik önmagában is (hiszen butter). Viszont ha megunom a színét, állagát vagy netalán zavarna, akkor csak előkapok egy papírzsepit és el is van tüntetve. Nem kell kínlódni, hogy lejöjjön, ugyanakkor bármikor visszavarázsolhatom az ajkaimra egy pillanat alatt. Van benne bőven, nagyon sokáig elég lesz. Ennyi pénzt tökéletesen megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

barbikovacs

2020. április 19.

Jól van, látom, hogy nem csak engem vett meg kilóra. Ez a nude árnyalat fantasztikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Flortim

2020. március 1.

Kíváncsiságból vettem egy ilyen lip buttert, just nude árnyalatban. Könnyű, krémes formulája van, csodaszép színe. Igazi nude árnyalat. Nekem abszolút nem szárított, kényelmes a viselete. Nyílván nem túl tartós, de nem is volt fontos számomra ez a szempont. Maximálisan hozza, amit elvártam tőle. Ár érték arányban is nagyszerű. Biztosan kipróbálok majd más ányalatokat is. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Nyuszacs

2020. február 2.

A Just Nude árnyalatot vettem meg először, aztán még kettőt, a képen látható rózsaszínt és egy sötétebb bordót. Mindegyiknek gyönyörű a színe, jó az állaga. Nem túl tartós, dehát végülis ez lip butter nem rúzs. Szeretem nagyon, nekem sokkal jobban bevált mint a clinique chubby stickje ami nagyon szárít, az ara pedig kb. a tizede.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

bungics

2019. július 9.

Mivel megvettem életem alapozóját, ami Cien, elkezdtem próbálgatni más dekortermékeit is. Ez a rúzs is remek, erősen pigmentált, mégsem ül meg az ajak ráncoskáiban, szép homogén marad sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Monya

2019. május 9.

A kèpen làtható ròzsaszìn àrnyalatot vettem.Gyönyörű szìne van,tartós ès nem szàrìt.Abszolùt öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Ilona93

2019. január 24.

Fél éve vettem meg kíváncsiságból egy rózsaszínes árnyalatot.Nagyon tetszik,hogy természetes hatású,nem szárítja az ajkamat.5 csillag neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.