Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 13.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 300 ml

Pascal

2017. július 13.

Hasonlót tudok írni, mint a Sport változatáról, ezért csak kopi:
Kipróbáltam és kissé szárítja a bőrt. A használat után az illat alig marad meg, kb. negyedóra és eltűnik teljesen.
Más drogériás tusfürdők ugyanebben az árkategóriában jobban teljesítenek. A célnak megfelel, de mindent egybevetve és más termékkel összehasonlítva inkább kihagyom a továbbiakban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

Hasonlót tudok írni, mint a Sport változatáról, ezért csak kopi:

roddo

2016. szeptember 9.

Tavaly nyáron használtam, és van az illatában valami, ami a régi tusfürdőkre emlékeztet. Nem tolakodó, kellemes illat, jó állag és megfelelő habzás. A Lidl saját márkás tusfürdői közül szerintem ez a legjobb, ráadásul a 300 ml-es tusfürdő csak kb. 300 ft-ba kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.