Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2020. március 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Színes körömlakk amely akár egy rétegben is tartósan fed.

8 árnyalatban kapható

Bzsuzsi0128

2021. február 13.

Jó minőségű tartós körömlakk nagyon jó ecsettel, könnyű a körmön maradni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Jó minőségű tartós körömlakk nagyon jó ecsettel, könnyű a körmön maradni vele.

Stenico

2020. november 3.

Just nude arnyalat - tenyleg nude, de pont ez a jo benne. Kenyelmes ecset, fedolakkal kibir 3-4 napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

pixiee

2020. június 19.

Meglepően jó ez a lakk!! De tényleg. Kíváncsiságból vettem meg gondolván ha nem válna be az sem esne olyan rosszul anyagilag mivel brutál olcsó. Iszonyatosan jó az ecsete szerintem, nagyon nagyon gyorsan szárad, végre nem lett reggelre ágynemű lenyomatos a körmöm :D. Nekem egy piros színű van ami elég 2 rétegben is. Picit gyorsan kopik ezért csak a 4 csillag, de fedésben és száradásban bevált teljesen ennyi pénzért :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Mosomacko21

2020. április 14.

Utáltam mert gyorsan kopik és egyszerűen 6 óra után sem száradt meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Utáltam mert gyorsan kopik és egyszerűen 6 óra után sem száradt meg.

Riliann

2020. február 28.

Nekem is a Metallic Rose árnyalat van meg, de utána beszereztem az Icy lilac árnyalatot is, mert ez egy szuper termék. Könnyű felvinni, jól fed, de kell a két réteg mind a kettő árnyalatból, viszont gyorsan szárad és tartós. Kellemes meglepetés volt! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

x

2020. február 10.

A Metallic Rose árnyalat van meg, de biztosan fogok venni más színt is, mert zseniális cucc. Könnyű felvinni, gyönyörűen terül, egyenletes, gyorsan szárad és tartós. Kenterbe ver néhány drágább márkájú lakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Rekaa09

2020. január 31.

3-4 napot kibír, jó minőségű lakk. Egyetlen hátránya, hogy nagyon kevés szinben elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Ciklon3

2019. október 18.

Egy volt kolleganőm ajánlotta ezt a lakkot. Elmentem a LIDL-be és akciósan 299-ért jutottam hozzá. Először egy barnát vettem, tesztnek. Igaza volta kolleganőmnek, a száradási idő rétegenként 10 perc alatt van, és a színek sokkal teltebbek lesznek száradás után, mint üvegben. Tartóssága is rendben van, 3-4 napot biztosan kibír jelentősebb kopás nélkül. A másik típusú lakkjaik közt is vannak gyönyörű színek, csak nagyon kevés üzletben van választék, sajnos. Nekem a Maglódi úti üzletben sikerült "betárazni" belőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

suti95

2019. október 13.

Egyetlen hibája van a termékeknek, hogy kicsi a választék. Mindig csak a bogyós-pirosas árnyalatokkal találkozok (mostanában feketét is láttam) és örülnék, ha a szívárvány többi színe felé is kikacsintanának. Ezt leszámítva hibátlanok, a kedvenc fedőlakkom is cien, már többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Gabria

2019. október 6.

Én egy bogyó színű és egy metálos finisű, bronzos színt birtoklok. Az utóbbi annyira csodás, hogy nyomdázáshoz is szuper, így amint megláttam, hogy már elég kevés van belőle és a boltban ráleltem egyre, már jött is velem. Mindkettőről elmondható, hogy csodás a színe, sokáig fent maradnak nálam [hozza az átlag 5 napot kb.], az ecsete az a jól bevált, széles ecset. Egy hátránya van, hogy nálunk néha egyáltalán nincs is, vagy csak átlátszó és fekete lakkok, ritka az, amikor látok a polcokon valami színt is, általában cserélgetni szokták őket, vagy csak gyorsan elkapkodják a többi színt. Nekem tetszik, habár az bosszantó, hogy nem tudom, voltaképpen miből is készült...

Régen volt egy mini verziójuk is, azt hiszem kettő volt egy csomagolásban, egy mini átlátszó és egy mini epres lakk, legalább is ha jól emlékszem ez volt rá írva. Rózsaszín volt, imádtam. Olyannyira, hogy habár akkor nem voltam nagy körömlakkos, azt elhasználtam. Azóta is vágyom arra a színre, gyönyörű volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.