Cien

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MrsWolf, Módosítva: 2016. december 1.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Bergamott és jázmin illatú tusfürdő.

vikiz20

2019. június 12.

Imádtam ezt az illatot. Tartós is volt, még órákkal később is lehetett érezni. Sajnálom hogy nem állandó termék a Lidlben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

dorakrem

2019. január 26.

Ár érték arány tökéletes, kellemes tusfürdő selymes fantasztikus és tartós illattal. Többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Sheila

2017. december 12.

Nem vagyok különösebben oda a Lidl-féle tusfürdőkért (nekem többnyire olyan egynek elmegy kategória, mindjuk ezért az árért nem is várok többet), de ennek az illatnak nem tudtam ellenállni. Eleinte törtem a fejem hogy mire emlékeztet, aztán beugrott: tinikoromból az Impulse deo-nak (asszem az Incognito-nak)? volt ilyen illata, nagyon durva retro feelingem van tőle, isteni, és ráadásul még a bőrön is tartós. Aki anno szerette ezt az illatot, próbálja ki. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 12.

MrsWolf

2016. november 26.

Nem találkoztam még ilyen erős, tartós illatú tusfürdővel( legalábbis az olcsó-közepes árkategóriában.) Annyira egyedi, különleges az illata, és a nap során is érzem magamon. A tusoló rózsámból pedig egyszerűen nem megy ki az illata, pedig mindig mással fürdök, sok tusfürdőm van, de mindig érzem benne az ő illatát. remélem, még kapható, és bespájzolok majd belőle, mert isteni. Ár-érték arányban kiváló! Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.