Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szappanok

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Habos csak akkor lesz ha sokat nyomunk belőle, illata nem extra de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

Habos csak akkor lesz ha sokat nyomunk belőle, illata nem extra de nem rossz.

TheGirl

2020. március 31.

Az illata nem rossz, nekem a tisztító hatásával sem volt problémám. Szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

ALettah

2018. október 30.

Olyan, mint az a bizonyos olcsó hús a közmondásban...híg a leve. Édeskés illata van, és jó sokat kell pumpálni belőle, hogy rendesen habot képezzen, szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Gica81

2018. április 18.

Nem tetszik, én nem érzem az illatát. Az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Nem tetszik, én nem érzem az illatát. Az ára jó.

Cintia89

2017. május 10.

Jó mézes tejes illata van, jó az állaga, jól habzik, olcsó és nem szárítja az amúgy érzékeny (ekcémás) kezeimet. Ezt és az olívás társát felváltva szoktuk használni. Nekünk nagyon bevált, sokszor újravettük már. 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Kingus23

2016. december 5.

Kellemes illat, megfelelő habzàs az ára is kedvező :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Kellemes illat, megfelelő habzàs az ára is kedvező :)

jirka

2016. október 16.

Az állaga vízszerű, folyós. Nem érzem a tisztító hatását, ezért duplán mosok vele kezet. Nem szeretem, kicsit sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 16.

roddo

2016. szeptember 9.

Jelenleg ez van otthon, kellemes és nem tömény édes az illata. Habzása, tisztító hatása megfelelő, a bőrömet nem szárítja, ráadásul az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Luska

2016. január 6.

Szeretem az illatát, jól tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Szeretem az illatát, jól tisztít!

Ancsa0726

2015. december 1.

Nálunk favorit! nagyon jó illata van nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Nálunk favorit! nagyon jó illata van nem szárít