Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 300 ml

Szandika12

2018. november 13.

Na mindegy nem találom az avokádós testvérét, ezért inkább ide írok :). Nagyon jó ez a Cien tusfürdő, mindenkinek ajánlanám a figyelmébe mert 100-szor jobb mint a Balea. Sőt a nivea, vagy a palmolive tusfürdőim után sem nyúlok, csak ezután az avokádós után :). Nagyon jó érzés vele fürödni, krémes, kissé zöld színű. Nem szárít :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

katar

2018. augusztus 8.

Eleinte nagyon szerettem, de a doboz felétől kb. változott valami, és a bőröm elkezdte nem szeretni.. Szárította, húzódott tőle. Bár nem valami szép az INCI-je, lehet amiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

abicicaaa

2018. július 7.

Ertetlenul allok a dolog elott.. A Balea tusfurdok felvannak hypeolva, ezen a tusfurdon pedig az enyemmel egyutt 12 velemeny van?!
Gel allaga ellenere nagyon jol habzik, nem szarit, ugyanugy 300 milis, ugyanugy 300 ft. Az illatok is sokkal jobbak.
Hidden treasure.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Hidden treasure.

nudlicska

2018. április 18.

Tényleg nagyon jó tusfürdő! Nagyon finom puha lett tőle az amúgy kiszáradásra könnyen hajlamos bőröm. Már próbáltam a többi fajtáját is, nagyon szuper mind! Szerintem jobbak, mint a Baleák. Az illatuk picit lehetne jobb, de minőségre kiválóak.
Szóval lehet itt az illatokon vitatkozni, de hogy ennél jobb minőségű tusfürdővel ebben az árkategóriában nem találkoztam, az biztos! Simán lekörözi a drágábbakat is. Bársonyosan puha lett tőle a bőröm, hihetetlen! Remélem, majd bővitik a kínálatot az illatot illetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

balazskrisztii

2018. január 14.

Isteni az illata, egyáltalán nem irritál és puhává varázsolja a bőrömet. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Isteni az illata, egyáltalán nem irritál és puhává varázsolja a bőrömet. 5*

Lunaria5

2017. szeptember 23.

Csak ezt meg a testvéreit használjuk itthon nagyon bejött :D
ára is jó meg a minősége is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Csak ezt meg a testvéreit használjuk itthon nagyon bejött :D
ára is jó meg a minősége is.

lovecreams

2017. április 21.

Első Cien termékem, és tényleg nagyon nagyon jó! Igazi nyári tusfürdő, isteni friss-mangós illattal, ami viszonylag sokáig megmarad a bőrömön:) Ár-érték arányban verhetetlen, egyértelműen ötös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

truska

2017. április 9.

A legjobb gyümölcsös tusfürdő amit valaha vettem ( pedig már sokat próbáltam ). Nem szárít és sokáig érződik az illata, de ennek ellenére egyáltalán nem irritál. Kellően krémes, nem az a nagyon folyós. Az árához képest pedig végképp nagyon jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

252n

2016. december 20.

Imádom az illatát! Nagyon klassz tusfürdő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Imádom az illatát! Nagyon klassz tusfürdő. :)

lavendersky

2016. augusztus 15.

Sokáig érződik az illata használat után is és nagyon finom illata van.:) Krémes állagú, amit különösen szeretek, mert egyben kicsit hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.