Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   140 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

A bolyhmentes, formatartó, prémium minőségű, mikroszál tartalmú vattakorongok rendkívül alaposan távolítják el a sminket.

Összetétel: 60% pamut, 20% mikroszál poliészterből, 20% poliészter

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kim88

2024. április 25.

Régebben remek volt, de egyetérek az előttem véleményezővel.. apro feher darabkak potyognak belőle.
Kár érte…

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 25.

Kár érte…

varga.laura4

2024. február 28.

Nagyon rég óta ezt használom, viszont sajnos mostanság elkezdte “karcolni” az extrán érzékeny bőrömet és pici fehér darabkákat hagy az arcomon. Szerintem valamit változtattak rajta, mert régen sosem volt ilyen vele, sajnos így nagyon max 3 csillagot tudok rá adni, nem érzékeny bőrre lehet beválik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 28.

Julcsi91

2024. január 8.

Rengeteg pattanást okozott, több hónap volt mire rájöttem, hogy ez okozza, pedig hetente kb. 1x használtam. (előtte soha nem volt ilyen problémám)
Szerintem tele van szeméttel, érzékeny bőrűeknek kifejezetten káros, abszolút nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 8.

Bubucim

2024. január 7.

Már hosszú-hosszú ideje ezt a vattakorkngot vásárolom. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Próbáltam már drágább fajtát, de semmivel sem volt jobb, sőt gyakran minőségben is alulmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 7.

duchess_g

2023. április 1.

Nyilvan ki kellett probalnom, mert olvastam hogy olcso es jo. Vettem egyet mikor eppen a Lidlben vasaroltam be. Hat ez nem jo. Konkretan KARCOLJA a boromet!!! Ez nemcsak a boromnek, de a lelkemnek is faj, mert kb hallom ahogy felsir hasznalat kozben a borom, hogy ezt ne!!! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 1.

Vicus

2022. október 27.

Jó, és olcsó, de a széle néha megkarcolja a szemem körüli bőrt. Volt már jobb vattakorongom is.
Szerk.: Múltkor akciós volt, ezért vettem hat csomaggal. Ezt megbántam, mert ahogy kiszedem, folyton valami darabkák hullanak mindenfelé, törmelékes. Ezen kívül vékony is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 27.

heblingb

2022. augusztus 17.

Ár/ érték arámyban verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

Ár/ érték arámyban verhetetlen.

Candy21

2022. augusztus 6.

Imádom évek óta csak ezt vásárolom pont megfelelő a vastagsága nem foszlik szerte szét jó puha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 6.

RoseJ

2022. május 25.

Nem a kedvencem, de szeretem. Ha éppen a Lidlben jut eszembe, hogy fogyóban van a vattakorong, nyugodt szívvel veszek.
Egyébként ár/érték arányban az egyik legjobbnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

Egyébként ár/érték arányban az egyik legjobbnak tűnik.

szzh01

2022. április 25.

Update évekkel később:
Minőségi javulás következett be ennél a vattakorongnál a több évvel ezelőtti 3 csillagos véleményemhez képest, úgyhogy rehabilitálom szegénykét, és felemelem 5 csillagra az értékelését.
Már jó ideje teljes megelégedéssel vásárolom ezt a vattakorongot, a korábban jelzett problémák mostanra nem állnak már szerencsére. Ár-érték aránya is kitűnő.

Hosszú ideje a Tesco Value-s vattakorongot használom, amivel alapvetően elégedett vagyok; de most gondoltam, kipróbálom két versenytársát, a Lidl és az Aldi vattáit is. Nos, egyelőre maradok a Tesco-s mellett, ez nekem nem vált be. Nagyon hamar elkezd szöszölődni, tele lesz az arcom vattadarabokkal tőle, szemsmink lemosásnál belemennek a szöszök a szemembe, nagyon kellemetlen.
Előnye az olcsó ára mellett a puhasága, de az elsőként felsorolt negatívumok miatt én nem fogom újravenni. Következőnek az Aldisat fogom tesztelni, remélem, azzal elégedettebb leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 25.

Update évekkel később: