Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   140 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

A bolyhmentes, formatartó, prémium minőségű, mikroszál tartalmú vattakorongok rendkívül alaposan távolítják el a sminket.

Összetétel: 60% pamut, 20% mikroszál poliészterből, 20% poliészter

evasimonyi

2020. május 5.

legjobb vattakorong, nem bolyhosodik/ jon szet
szuper aron van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 5.

legjobb vattakorong, nem bolyhosodik/ jon szet
szuper aron van

Odriuss

2020. április 24.

Mindennapokban ezt használom a reggeli és esti arctisztításomhoz. Nekem teljesen megfelel, nem málik nem szöszöl ellentétben néhány drágább társával. Ár érték arányban teljesen megfelelő, mindig újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Juca84

2020. április 20.

Ez a kedvencem. Nem tud sokkal többet mint más vattakorongok, de legalább nem foszlódik szét további rétegekre..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

BOrsiii

2020. április 20.

Nagy pozitívum, hogy mindkét oldalát lehet használni, jól átitaródik. Szimpla vattakorong, nem tud többet, mint kell, de azt elég jól. Ha tudom, ezt veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

bibike2000

2020. április 15.

Jó minőségű, kellően nedvszívó, kedvező az ára, sok van benne. Nem bolyholódik, ami nekem nagyon fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

TheGirl

2020. március 31.

Nagyon sokáig aldis vattakorongot használtam, aztán egyszer vettem ezt. Azóta igyekszem a Lidl-ből venni. Mintha az utóbbi időben picit romlott volna a minőség, de még így is fényévekkel jobb számos vattakorongnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

v1v13n

2020. március 19.

A kedvező ára miatt mindig szívesen térek vissza hozzá, viszont az utóbbi időben foszlik, és nehéz a bőrömön "húzni", ami nem túl kellemes érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

Bogirl*

2020. február 21.

Véletlenül botlottam bele, mert S.O.S. kellett vatta korong, de drogèriába nem jutottam el, így landolt bevásárlás közben a kosaramba. Nos, életem legjobb vatta korongja, nagyon jó minőség, kedvező áron. Már nem is akarok máshol venni vattakorongort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Brunettee

2020. február 11.

Teljesen véletlenül vettem meg ezt a vattakorongot hónapokkal ezelőtt. Mondanom sem kell, hogy azóta csak ezt használom. Puha, nem dörzsöli a bőrömet, nem szöszöl, szépen lehet vele tisztítani az arcot. Egy-egy kitérőm volt más márkákkal, de mindig visszatérek, szerintem ez a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

fehereszter13

2020. január 23.

Nagy kedvencem, igyekszem mindig ezt venni. Sajnos néha nem jutok el Lidl-be, így marad a drogéria, de mindig csalódom.
Szeretem, hogy a vattakorongok egyik fele olyan, mintha steppelve lenne, emiatt nem is foszlik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.