Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   140 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

A bolyhmentes, formatartó, prémium minőségű, mikroszál tartalmú vattakorongok rendkívül alaposan távolítják el a sminket.

Összetétel: 60% pamut, 20% mikroszál poliészterből, 20% poliészter

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Betti1113

2021. június 7.

Rendeltetésére pont megfelelő. Nekem nem esett vagy mált szét mint a társai, aminek kifejezetten örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

CharlotteCobbler

2021. május 19.

A célnak teljesen megfelel.
Nem szöszöl, nem esik szét, és nem is durva, nem mellesleg olcsóbb, mint a társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

A célnak teljesen megfelel.

legallybrunette

2021. március 13.

Amiért szeretem, hogy nem szöszöl, olyan kis "egyben van" korong. A kutya szemét is merem vele törölgetni, saját magamon teljesen oké, nekem ennél nem kell puhább, könnyebb vele bánni. Nem esik ketté, amikor kiszedem a hengerből (az a halálom), de használat közben sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 13.

kismadár

2021. február 21.

Nem nagyon szeretem, túl durva és kemény a felülete. Egyébként nem lenne rossz minőségű, nem szakad, de ennél puhább vattakorong is van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Mercury91

2021. február 16.

Szerintem ár/érték arányban a legjobb, általában ezt veszem. Puha, viszonylag vastag, nem karcolódik, nem szöszösödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Maniac

2021. január 19.

Nagyon szeretem, én sosem botlottam még "karcolós" korongba ebből a fajtából. Nem szív fel feleslegesen sok tonikot, és az egyik legjobb áron kapható vattakorong.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

destiel

2021. január 8.

Csak ezt veszem, mert nagyon olcsó, 140 db van benne és nem bolyhosodik. Arcra és körömre is tökéletes. Sokkal jobb mint más boltok sajátmárkás vattakorongjai. Szerintem ennél több pénzért felesleges vattakorongot venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

Queen16

2020. december 26.

Kb egyszer vehettem meg amikor nem mentem a dm be durva a felülete simán karcolja az érzékeny böröm, lehet hogy olcsóbb sokkal mint a dm es ebelin de minöségbe silány nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

lia0000

2020. december 23.

Eddig ezt használtam, nagyon szerettem de karcol! Már nem bírom.. Csak úgy viselem el, ha nagyon sok tonikkal itatom át vagy ha extra óvatosan nyúlok vele az arcomhoz. Lehet túl érzekeny lett a bőröm.. Ahogy előttem is írták körömlakk lemosásra tökéletes. Az ára tényleg kedvező, de váltani fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Fanni039

2020. december 16.

Szeretem használni, jó, hogy nem bolyhosodik, nem mállik szét vattaszerüen. Az ára is kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.