Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   140 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

A bolyhmentes, formatartó, prémium minőségű, mikroszál tartalmú vattakorongok rendkívül alaposan távolítják el a sminket.

Összetétel: 60% pamut, 20% mikroszál poliészterből, 20% poliészter

Olív

2019. november 2.

Mindig a Lidl-ben veszem a vattakorongot. Nem jön szét használat közben, meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

adra

2019. november 1.

Legjobb és legolcsóbb vattakorong ami létezik :D Imádom, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Legjobb és legolcsóbb vattakorong ami létezik :D Imádom, 5*

Csutak

2019. november 1.

A Penny vattakorongja mellett ez a leglegleg. Ár-érték arányban szuper, nem foszlik szét, sminket és körömlakkot is viszi rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

RitaJudit

2019. október 20.

Mindig ezt veszem. Nem tud többet, vagy kevesebbet más vattakorongoknál, viszont pofátlanul olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Inez2003

Korcsoport: < 18
2019. július 31.

Nagyon jó! Puha, nem esik szét, az ára is jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 31.

Nagyon jó! Puha, nem esik szét, az ára is jó!

Nikolett05

2019. július 9.

Mindig ezt vásárolom. Nekem a halálom ha szétfoszlik a vattakorong. Na ez nem ilyen és pofátlanul olcsó, talán egy kicsit vékony, de ez nekem nem hátrány mert én például jobban szeretem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Nyuszikaaah

2019. július 2.

Kellően puha, megfelelő a szakítószilárdsága. Arc, -szemsmink, - körömlakk eltávolításhoz is ajánlom. Nem látok rá okot, hogy ne maximálisra értékeljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Colette221

2019. június 19.

Nem vagyok válogatós vattakorongoknál, viszont egy a lényeg, hogy ne tartalmazzon külön szappant, ami miután micellás vízhez ér, elkezd habzani. Ez a termék szuper, ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Maryann

2019. június 11.

Nagyon jó ár /érték arányú! Többször újravettem már, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Nagyon jó ár /érték arányú! Többször újravettem már, nagyon szeretem.

Erika80

2019. május 31.

Többször újravásároltam már. Szeretem mert nem esik, nem mállik szét, nem szöszöl. Remekül végzi a dolgát és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.