Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   140 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

A bolyhmentes, formatartó, prémium minőségű, mikroszál tartalmú vattakorongok rendkívül alaposan távolítják el a sminket.

Összetétel: 60% pamut, 20% mikroszál poliészterből, 20% poliészter

RoseJ

2022. május 25.

Nem a kedvencem, de szeretem. Ha éppen a Lidlben jut eszembe, hogy fogyóban van a vattakorong, nyugodt szívvel veszek.
Egyébként ár/érték arányban az egyik legjobbnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

Egyébként ár/érték arányban az egyik legjobbnak tűnik.

szzh01

2022. április 25.

Update évekkel később:
Minőségi javulás következett be ennél a vattakorongnál a több évvel ezelőtti 3 csillagos véleményemhez képest, úgyhogy rehabilitálom szegénykét, és felemelem 5 csillagra az értékelését.
Már jó ideje teljes megelégedéssel vásárolom ezt a vattakorongot, a korábban jelzett problémák mostanra nem állnak már szerencsére. Ár-érték aránya is kitűnő.

Hosszú ideje a Tesco Value-s vattakorongot használom, amivel alapvetően elégedett vagyok; de most gondoltam, kipróbálom két versenytársát, a Lidl és az Aldi vattáit is. Nos, egyelőre maradok a Tesco-s mellett, ez nekem nem vált be. Nagyon hamar elkezd szöszölődni, tele lesz az arcom vattadarabokkal tőle, szemsmink lemosásnál belemennek a szöszök a szemembe, nagyon kellemetlen.
Előnye az olcsó ára mellett a puhasága, de az elsőként felsorolt negatívumok miatt én nem fogom újravenni. Következőnek az Aldisat fogom tesztelni, remélem, azzal elégedettebb leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 25.

Update évekkel később:

Timi15

2022. április 24.

Egyik legjobb vattakorong amit eddig használtam. Olcsó, sok van benne, nem jön szét amikor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 24.

Dorina09

2022. január 19.

Szeretem, mert nem esik szét és puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Szeretem, mert nem esik szét és puha.

Betti1113

2021. június 7.

Rendeltetésére pont megfelelő. Nekem nem esett vagy mált szét mint a társai, aminek kifejezetten örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

CharlotteCobbler

2021. május 19.

A célnak teljesen megfelel.
Nem szöszöl, nem esik szét, és nem is durva, nem mellesleg olcsóbb, mint a társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

A célnak teljesen megfelel.

legallybrunette

2021. március 13.

Amiért szeretem, hogy nem szöszöl, olyan kis "egyben van" korong. A kutya szemét is merem vele törölgetni, saját magamon teljesen oké, nekem ennél nem kell puhább, könnyebb vele bánni. Nem esik ketté, amikor kiszedem a hengerből (az a halálom), de használat közben sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 13.

kismadár

2021. február 21.

Nem nagyon szeretem, túl durva és kemény a felülete. Egyébként nem lenne rossz minőségű, nem szakad, de ennél puhább vattakorong is van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Mercury91

2021. február 16.

Szerintem ár/érték arányban a legjobb, általában ezt veszem. Puha, viszonylag vastag, nem karcolódik, nem szöszösödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Maniac

2021. január 19.

Nagyon szeretem, én sosem botlottam még "karcolós" korongba ebből a fajtából. Nem szív fel feleslegesen sok tonikot, és az egyik legjobb áron kapható vattakorong.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.