Cien

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Lidl

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

hadri

2020. július 16.

Nagyon elégedett vagyok vele, dúsít, hosszabbít, több rétegben felvihető csomósodás nélkül. Az ára nagyon kedvező volt és nálam plusz pont, hogy a Cien szempillaspirálok le vannak fóliázva, tehát biztosan nem fogja senki kinyitogatni a boltba a terméket. Biztosan újra veszem és ki fogom próbálni a másik sima nem vízálló Cien szempillaspirált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Bernu

2019. február 21.

Szép és jó lenne,ha nem irritálná a szemem. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Szép és jó lenne,ha nem irritálná a szemem. :(

Renus

2018. december 27.

Update : Borzasztóan kenődik, egy fél órát sem bír ki. Valamint irritálni kezdte a szemem.
Nem szeretek kidobni semmit de ez kuka...
1 csillagot sem érdemelne...

Teljesen jó, és az ára is rendben van.
Egy gond van vele hogy nagyon könnyen elkenődik, de egyébként nagyon szép szempillat varázsol.
Irritációt nem tapasztaltam.
4 csillagot mindenképp megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Nem szeretek kidobni semmit de ez kuka...
1 csillagot sem érdemelne...

Teljesen jó, és az ára is rendben van.
Irritációt nem tapasztaltam.
4 csillagot mindenképp megérdemel.

sheilaa

2017. november 17.

Eddig az olcsóbb szempilla spirálok közül nekem ez jött be a legjobban. nem maszatolódik el, nem annyira csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

sziluetta

2017. június 12.

Kíváncsiságból szereztem egyet be, amikor arra jártam, és nagyon jól tettem. Már évek óta váltogatom a szempillaspirálokat, mert keresem az igazit. Nos azt kell mondjam, ez közelít az igazihoz. Végre egy spirál, aminek normális a keféje. Mindig belefutottam valami nem nekem való kefébe - ez szerintem kifejezetten a hosszú szempillájúaknak való. Egészen tartós, jó hát a nyarat ez se bírja perfektül, de nem potyog állandóan, tehát ez pozitívum. Az egyetlen negatívum, hogy micellás vízzel alig tudom lekaparni, hát na. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

timcsike1984

2016. szeptember 5.

Megszerettem ezt a szempillaspirált.Szuper kis keféje van, könnyen használható, nem kenem össze a szemhéjamat vele. :) Szép feketére színezi a pillákat, nem ragasztja össze, nem nehezíti el és kicsit hosszabbítja is azokat. Szerintem egy jó kis szempillaspirál a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

EveLina

2016. szeptember 1.

Nemrég vettem és nagyon szeretem, nem kenődik el és szép fedése is van, ár-érték arányban az egyik legjobb amit eddig vettem. viszont nekem nem igazán vízálló inkább csak mérsékelten. egy strandolós napot nem bírt ki elkenődés nélkül ettől függetlenül ha elfogy biztos veszek másikat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

lara2

2016. augusztus 31.

Nekem kék csomagolású változatban van, nagyon jó ár-érték arányú termék. Szép hosszú pillákat tudok festeni vele, a keféje nagyon tetszik. Vízállósága szerintem korlátozott, egy hajmosás alkalmával véletlenül nem szedtem le a szememről és a végére sajnos lefolyt. Szerintem rendszeres lakója lesz a smink készletemnek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

barbianglia

2016. augusztus 24.

Nekem tetszik a keféje, az állaga is. A kék csomagolás kicsit megtévesztő,eleinte azt hittem, lehet kék színű a termék ,persze ez az első próbánál kiderül :)

Nekem bevált, bár esőben még nem teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Nekem bevált, bár esőben még nem teszteltem.

Dike01

2016. augusztus 23.

Nem tudom hova tenni ,hogy egy szempilla spirálba minek illatosítás és azt főleg nem ,hogy miért ennyire erős parfümös illat, de mivel nem irritált és az illatot is csak a felvitelig éreztem így megelőlegezem neki a bizalmat. A Lovely pump up spiráljához tudnám hasonlítani nálam legalábbis ugyan azt produkálja a termék, annyi kivételel ,hogy mintha a Cien kicsit lassabban száradna. Az én csomagomban ennek a spirálnak a kék színű csomagolással rendelkező verziója kapott helyet ( nem tudom a kettő közt mi a különbség mivel ez a spirál is ugyan azt ígéri mint az enyém..) Vízállóságot na azt ne várjon tőle senki , nem egy vízálló termék, viszont nap végére nem pereg le és könnyen eltávolítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.