Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sz.norka, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Lidl

A fekete pigmenteknek köszönhetően intenzív fekete ragyogást ad a szempilláknak.

artdeco

2020. április 15.

A 4. használatnál egyszer csak a kefe benne maradt a tubusban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

A 4. használatnál egyszer csak a kefe benne maradt a tubusban...

Kokuszreszelek

2018. november 1.

Nem csinál semmit, csak csomosit. Se nem lesz dúsabb, se hosszabb. Fura lesz tőle a szempillám nyúlós vagy nem tudom hogy mondjam, ja és a víz azt a semmit, ami nem is látszik, azt is lemossa. Borzaszto

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Yavanna

2017. november 25.

Meglepődve olvastam az itteni véleményeket, már 4 hónapja használom és nekem nagyon bevált. Nem csomósodik, nem kenődik el, tartós, egész könnyen lemosható és még olcsó is. Viszont ha elfogy, biztos kipróbálom fekete csomagolásút, mivel az sokkal jobb értékelést kapott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

vszonja21

2017. szeptember 29.

Csatlakozok az előttem szólókhoz: nekem is mintha elkezdett volna becsomósodni, de ettől függetlenül nem olyan szörnyű kis termék. Furcsa viszont az, hogy felkenés után egy csomó ideig érződik az erős illata.

Update: le kell pontozzam, egyáltalán nem vált be. A szempilláim elkezdtek kihullani pár hét használat után. Borzasztó
Ráadásul teljesen becsomósodott, nehéz volt leszedni, és az illata is elviselhetetlenné vált. Kukában landolt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

mymakeupcakes

2017. augusztus 6.

A pozitívum, hogy szép fekete és vízálló, de:
- rettentő sokára szárad meg (kb. 30 perc), addig meg kenődik oda, ahova akar
- összetapasztja a pillákat

Több vele a bosszúság, mint az öröm, így ez sajnos az utálom-kategória. Nem veszek most már nyárra mást, de jövőre nem ő lesz a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

A pozitívum, hogy szép fekete és vízálló, de:
- rettentő sokára szárad meg (kb. 30 perc), addig meg kenődik oda, ahova akar
- összetapasztja a pillákat

Celaena

2017. május 5.

Sajnos nálam egyáltalán nem vált be. Nem marad a szempillán és annyira kenődik, hogy pandaszemeket csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Ziza99

2017. március 23.

Eddig ez az egy Cien termék ami nem vált be. Rengeteg festék ragadt a kefére, csomósodott össze vissza, 3 használat után feladtam, sajnos ez kuka :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Solya30

2017. február 14.

Az első pár használat tökéletes volt, szép pillákat csinált, nem ragadtak össze tőle és pont annyi festéket vitt fel rájuk amennyi kell. Aztán mintha kezdett volna csomósodni a festék és előfordult olyan, hogy összeragadtak a pilláim... Nagy odafigyeléssel kell használnom. Ha elfogy azt hiszem kipróbálom a fekete tubusos változatát, ettől függetlenül, nem olyan szörnyű, ezért adok rá egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

novembermesi

2017. január 31.

Bekerültem a tesztelésbe és ezt a fajtát kaptam. Az érzéseim megoszlanak ezzel kapcsolatban. Nekem valahogy mindig túl sok festék kerül a kefére, hiába lehúzom, ezért nem tudom egyenletesen felkelni, korrigálni kell sima kefével. Kicsit összeragasztja a pillákat, pigmentáltsága erős, de egy óvatlan mozdulat és az egész szemhéjadat összekeni. Tartóssága nem a legjobb, nem teljes mértékben vízálló, van ettől jobb szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Csirip74

2016. november 13.

Olcsó, teszi a dolgát, de semmi különleges. Sajnos hamar beszáradt. Pozitívuma, hogy nem pereg, szerintem a fekete tubusos változat sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.