Cindy Crawford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2011. november 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos
Illatösszetevők: gardénia, frézia, jázmin, liliom

WaterLily

2012. október 11.

Legrosszabb parfüm, amivel valaha találkoztam. Fojtogatóan fűszeres, a fújás után 1-2 óra elteltével csak rosszabbodott, mint javult volna. Rémes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

matsek

2012. április 28.

Ez volt az első igazi parfümöm. Nagyon szerettem, de ma már nem fújnám magamra. Olyan kis divatjamúlt. De jó tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 17.

Jázmin, liliom? Valamilyen illata volt 2003-ban. Könnyen felejthető kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 17.

Jázmin, liliom? Valamilyen illata volt 2003-ban. Könnyen felejthető kategória.