Cinecitta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Magas fedésű, camouflage alapozó minden bőrtípusra.

8 árnyalatban érhető el

huffi80

2014. március 28.

Én is kozmetikus vagyok.Nagyon szeretem.Egy problémám van vele.Olyan nagy kiszerelésben vettem meg hogy soha nem fogy el.Kisebb kiszerelésben kellene,mert félek hogy háromnegyede kukában fog landolni a szavidő miatt.Amugy maximálisan fed és nem lesz zsíros a bőröm.Sőt kicsit szárít :) Jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Babooca

2014. február 23.

Nővéremmel használtuk régebben közösen. Ő kozmetikus. Nagyon sokáig elég volt, és nagyon nagyon jó fedése. Kicsit eltömítette a pórusokat, de belefért. A kiválasztott szín nekem kicsit túl sötét volt, de ez semmit sem von le az értékéből. Életem első alapozója volt. Szerettem, igazi bababőrt csinált. Bármikor újravenném egy hozzám jobban illő színben. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.