CL

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. január 12.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén golyós dezodor, mely nem tartalmaz alumíniumsót, cinket, alkoholt és állati eredetű összetevőket. Hitelesített vegán termék.

széna

2021. február 10.

Az illata a kék dove deora emlékeztet, viszont sokkal tovább marad meg vele a friss érzet, arról nem is beszélve, hogy klasszisokkal szebb az inci. A fújós változatot is használom néha, az is remekül teljesít. Valamiért most 300 ft volt mindkettő a DM-ben, szóval remélem nem vonják ki a forgalomól, csak egyszeri akció

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

kiskacsa480

2020. december 10.

Alumínium és alkoholmentes dezodort kerestem és hosszú kutakodás után sikerült leszűkítenem a kört a saját igényeimre szabva ami alapján 3 dezodor jöhetett szóba, de ez nem volt közöttük. Ezt már az üzletben fedeztem fel és annyira szimpatikussá vált, hogy sutba dobtam az addigi elképzeléseimet és végül ezt vettem meg.
Már egy hete használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve! 😊 Ez az első amivel nincs semmi kifogásom végre! Izzadok erős fizikai tevékenység mellett minimálisan de zéró testszaggal! Annyira bejött, hogy a párom is vett egyet és neki is gond nélkül bevált pedig azért a férfiak köztudottan izzadékonyabbak és büdösebben... Semmi izzadságszaga neki sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Vicus

2020. október 26.

Nagyon próbálkoztam vele, de nekem nem vált be. Kellemetlen testszagom lesz mellette időnként (normálisan tisztálkodom, mint ahogy eddig). Sajnálom, mert szeretnék egy jó alumíniummentes dezodort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

zsokence

2020. szeptember 3.

A legendás Vichy deot szerettem volna olcsóbb alternatívára cserélni. Több "minden mentes" szenzitív deot próbáltam, hát hadd ne mondjam a legtöbb szabályosan büdösít, annak ellenére hogy nem vagyok izzadós. Ellenben ezzel a termékkel egészen jól összebarátkoztunk, kellemes, tisztaság illata van, könnyű beszerezni, hozza az izzadságátló hatást (nekem egész nap) és az ára is baráti a Vichyhez képest. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

IMBKR

2018. december 21.

Célnak megfelelő. Mentes mindentől, csak az illatanyagtól nem. Kizárólag ezért 4 ☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 21.

Mese1111

2018. július 20.

Még csak néhány napja kezdtem el használni, de az illatával levett a lábamról. Eddig bevált pedig igen meleg napokon is használtam. Nem ragad es nem áll össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Purnima

2018. május 15.

Tobb tucat, tobb eves aluminiummentes deoteszt utan, ez vegre bevalt. Imadom az illatat es a hatasat is. Izzadni persze izzad az ember, de az illata megmarad. A legtobb termeszetes alapu deoval(Dr.Organic, Lush, Soapwalla)az volt a bajom, hogy csak budosebb lett tole a borom. Jobb lett volna ha nem kenek inkabb magamra semmit. De ez hatekony. Es meg vegan is. Ajanlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.