Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Ecsetek

nicolebunny

2015. július 10.

Múlthéten vettem meg, gyönyörű rózsaszín :) Nagyon puha a "szőre", nem csíkozza az alapozót, sem a korrektort (bár gondolom ez az alapozótól is függ), szebb finish-t lehet elérni, ha nem kézzel visszük fel, hanem egy ilyen szuper ecsettel. :) Ráadásul nagy rózsaszín-mániámnak köszönhetően máris jobban indul a nap, ha egy pihi-puha rózsaszín ecsettel simítom fel az alapozót a fáradt, összegyűrt arcomra. :D Szappanos, langyos vízzel könnyen tisztítható, a kisebb ecsettel a korektort bármilyen bőrproblémára tökéletesen fel lehet vinni, legyen az egy szem alatti Mariana-árok, vagy egy csúnya pattanás. :)

Egy szó mint száz: 5*. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Egy szó mint száz: 5*. :)