Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Ecsetek

A készlet 5 darab ecsetet tartalmaz.

gothmarypoppins

2016. március 24.

Kezdő ecsetkészletnek szuper! Egyedül a szivacsosat nem használom. Tartósak, bírják a mosást, nem hullik a szőrük. Egyedül a (képen középső) lett kicsit szúrós. Használható, natúr színű tokban érkeznek, nagyon praktikus.

Azoknak ajánlom, akik most ismerkednek az egész ecset-dologgal, és olyanoknak is, akik egy hosszú hétvégére is egy táskányi sminket csomagolnak, mert tokkal együtt praktikus hurcolható darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

SayenAllwright

2014. augusztus 25.

Én az egyik akciójuk keretében vettem. Pár sminkes előadás után már tudom mien egy jó sminkecset, és sosem gondoltam volna, h majd így fogok beszerezni párat, méghozzá ien áron. Közép kategóriában elkérhetnek akár 3000 ft-ot is egy profi ecsetért.
Ezek a claire's ecsetek tömöttek, puhák, és még ha nem is profik remekül lehet velük dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Oswin Oswald

2014. február 3.

Ajándékba kaptam ezt a szettet. A csomagolása már nincs meg, hogy leellenőrizhessem, és az árából sem tudok sajnos következtetni, de jóhiszeműen azt mondanám az ecsetek valódi szőrökből készültek, nem szintetikus szálakból. Nagyon puhák, mosáskor sem hullatják szőrüket. A bambusz nyél igazán könnyed; kellemes fogása van. A vászon tok hasznos: higiénikusan szállíthatóak benne az ecsetek, nem töri a szálak végeit.

Az ecsetek:
- Púderecset: nekem elsősorban pirosítókhoz és bronzosítókhoz vált be, vadászom a nagy(obb) méretű púderecsetre – por-, és kompaktpúderekhez is ideálisabbnak tartom
- Satírozó ecset: nem hajlanak el a szálak, annyira tömött, feladatát tökéletesen ellátja
- Szemhéjpúder ecset: hajlékonyabb, krémállagú szemhéjfestékekhez, korrektorokhoz is tökéletes
- Tusecset: a vastag tusvonalak szerelmeseinek szuper lehet, én csak a szempillasor kiemelésére használom
- Szivacsos applikátor: társaihoz hasonlóan jól kezelhető, masszív, (egy darabig) mosható darab

Kiknek ajánlom?: Elsősorban hozzám hasonló kezdőknek. A keményebb állagú termékekhez nem elég erősek, minden mással viszont jól kijönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Az ecsetek: