Claire's Cosmetics

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Miciona, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Ecsetek

Ez a make-up szivacs, sminktojás ideális alapozó, korrektor, vagy bármilyen krémes állagú smink felvitelére. A lekerekített él tökéletes az alapozó felviteléhez, míg a vékony, hegyes oldala ideális a nehezen hozzáférhető helyeken.

b0rzi

2017. április 26.

Ajándékba kaptam még régebben, de borzasztó. Semennyire nem dagadt meg, túl kemény volt, túl sok alapozót vett fel, és amit épp nem, azt sem tudta rendesen eloszlatni, egyszerűbb (és kellemesebb) volt vele kenni, mint "püfölgetni".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

reku0304

2017. január 3.

Nagyon rossz. Makeup Revolution és Beauty Blenderem volt. Elkoptak, sokat használtam megláttam ezt és a színe miatt persze, hogy megvettem! :D
Kár volt... Inkább adtam volna ki rá még egy ezrest a Revolutionosért.
1. Alig dagad meg, vizet alig szív magába
2. Elnyeli az alapozómat, sokkal többet ken szét magán, mint az amelyiket előtte használtam
3. Viszonylag könnyen ki lehet mosni, de akkor sem szív magába annyi vizet, így szinte lehetetlen jól átöblíteni. :(
4. A formája nekem valahogy nem áll kézre, túl merev (?), de a színe nagyon cuki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Kár volt... Inkább adtam volna ki rá még egy ezrest a Revolutionosért.
1. Alig dagad meg, vizet alig szív magába

anna09

2016. szeptember 10.

Mikor volt a nagy beauty blender őrület, hallottam, hogy ez az egyik legjobb dupe, már nem is ez de a sima csepp alakú menta/rózsa szín. Régen mindig ecsetet akartam venni az alapozóhoz, de bevizezve ez sokkal jobb hatást kelt. Vagy ez vagy a kezem, akár alapozó akár cc krém. Pár napja már a korrektorhoz is használtam. Egyetlen hátránya, hogy nehéz kimosni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

loulou

2016. július 30.

Ez egy nagyon jó kis szivacs. Fél éve használom és semmi, de semmi baja az ég világon:) Tökéletes, könnyen tisztítható. Én egyszerűen szappannal átdörzsölöm, utána addig nyomkodom, amíg látom, hogy elszíneződött a hab. Utána kiöblítem, és "voálá", mintha új lenne. Tökéletes. Próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 30.

Szozs

2015. július 16.

Nem rég vettem és egész jó, de vannak olyan termékekamikhez nem jó pl.: folyékony korrektor. De alapozóhoz, bb krémhez, korrektorhoz nagyon jó. De ami nagy gondom vele: alig lehet kimosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Miciona

2015. június 6.

Az alapozó felviteléhez vettem, és azóta a szemhéjbázist, és a korrektorokat is ezzel dolgozom el! Egyszerűen tökéletes! Nem tudom, milyen a 7-8 ezer forintos társa de ezután nincs is rá szükségem. Használat előtt szoktam kiöblíteni, majd jól kicsavarom törölközővel, és már viszem is fel vele az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.