Claire's Cosmetics

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. december 26.

Kiszerelés:   24 db
Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Egyéb

A szettek 24 darab körmöt tartalmaznak.

Plusskutya

2017. október 15.

Az öntapadós verziót vettem meg, fekete-fehér-csíkos változatban.
Alkalmi körömnek írták, és tényleg nem éreztem elég stabilnak, úgyhogy egy kis DM-es műköröm ragasztóval rásegítettem a tartósságára.
Egy hétig fent volt, nem karcolódott vagy tört meg, egyedül a végeinél kopott meg alig láthatóan a festése a fekete mintás körmöknek.
A 24 darabból 8 volt OK a körmömre, és 2 erős kompromisszummal - nekem túl nagyok, és a körömágyam formája sem egyezik - reszelgetni nem akartam.
Összességében elégedett voltam, lenövéskor jöttek a problémák, amikor már nem simult bele a körömágyamba, mindenbe beleakadt.
Viszont roncsolás nélkül tudtam levenni mindet, így eltettem későbbre, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Az öntapadós verziót vettem meg, fekete-fehér-csíkos változatban.
Viszont roncsolás nélkül tudtam levenni mindet, így eltettem későbbre, hátha...

GothicLucia

2016. január 17.

Az olcsóbb párszáz ft-os műkörmökkel ellentétben ez 24 db-os,és bőven vannak benne kis méretek is,vékonyabb anyagú, nem olyan ormótlan vastag a műanyag. Olyan szépen illeszkednek hogy tényleg épített műköröm hatást adnak, alig kell rajtuk valamit formára reszelni.
A minták szépek és részletesen kidolgozottak, nincs nyomtatási hiba a dobozban eldugott tartalék darabokon sem.
Hátránya, hogy bár feleannyiba kerül, mint egy körömépítés, feleannyi ideig se tart.
Ha csak egy fontos esemény (pl. esküvő, szalagavató) miatt csináltatnánk műkörmöt arra a pár napra, akkor tökéletes választás.

(Én úgy szoktam kitolni ezt a 15-20 napos tartósságot,hogy pillanatragasztót használok,mert az erősebb mint a saját ragasztója amit adnak hozzá. Az ezzel járó méreganyagokat pedig egy vékony,átlátszó uv zselés műköröm alappal,gél lakkal v átlátszó körömlakkal alá alapozva védem ki-persze itt is fontos megreszelgetni előtte ezt a felületet a jobb tapadásért.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

ribizlizizi

2015. november 6.

Szépek, első próbálkozásaim voltak műkörömmel. A legszebb a leopárdmintás volt, arra mindenki azt hitte, épített műköröm. Ma már nem bajlódnék vele. Annyi bajom volt, hogy utáltam vele harisnyát és szűk dolgokat felhúzni mert féltem, hogy lejön. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Zsú17

2015. január 29.

Pontosan illeszkednek a kormeimhez, szepek. 10 napot maradtak meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

Pontosan illeszkednek a kormeimhez, szepek. 10 napot maradtak meg.