Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ágica, Módosítva: 2012. október 14.

Lelőhely:   Claire's üzletek

ribizlizizi

2015. november 6.

Kb az egyetlen dolog a Clairesben, ami tényleg jó. Nem mű hatása van, mint sok másiknak, hogy olyan, mintha fényes drótokból állna, hanem nagyon szép, és ha alatta kifestem a szemem, tökéletes. A kedvencem a természetes hatású barna volt, ahhoz még festenem se kellett magamat! Dolgozni jártam vele, ott nem festhettük magunkat, mégis adott egy keretet a szemnek, és senki sem vette észre a turpisságot :) ja, és nagyon sokáig bírja az ipart. Szóval ez tényleg nagyon jó dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

AkInImOd

2015. november 1.

1590 forintért vettem egy ezüst csomagolású műszempillát Halloweenre (Claire's Glam Lashes - 07). Nagyon szép cakkos szempillasor, a doboz rejt magában útmutatót és szempillaragasztót is - én, aki életemben nem tettem fel magamtól műszempillát ezidáig (mindig profik vagy barátnők segítettek), gyorsan és könnyen felapplikáltam magamnak, miután a szemhez próbálva picit levágtam a belső szemhéjzughoz eső részből. Egész este a helyén maradt, nem lógott a látóterembe és kényelmes, kellemes volt viselni - hazaérve pedig könnyen eltávolítható volt. Fogom még párszor használni, nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

bogcsilike

2013. december 27.

Jó, DUO ecsetes ragasztóval szoktam használni, nem annyira hosszú, ezért is szeretem annyira. Győrben az Árkád- ban vettem 699- ért. Szerintem megérte. Utána szoktam rá használni szempillaspirált, hogy összetapadjon saját pilláimmal. Hatásos, csinos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

viraggerda

2013. július 1.

Nekem tetszett ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 1.

Nekem tetszett ^^

vira.15

2012. október 18.

Vettem egy egy visszafogott, de mégis szép műszempillát a Claire's-ben. Teljesen ugyan az volt, mint az Essence 800 Ft-os műszempillája. Lehet, hogy a többi nem olyan, de amit én vettem az igen. Csak ez egy kicsit drágább volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.