Claire's Cosmetics

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PinkBelleLab, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   1,1 g
Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Ajakápolók

Vattacukor ízű szájfény, mely egyapró lánc segítségével csatlakoztatható a kulcsokhoz vagy táskához.

Dorcsibeauty

Korcsoport: < 18
2020. november 28.

Aranyos ajándék. Nem profi termék, de egy gyerek, vagy tini biztosan hasznát veszi és örül neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 28.

KuliKali

2017. július 28.

Szülinapomra kaptam,magamtól nem vásárolok már a Claire'sben ,főleg nem sminktermékeket. Mivoltához képest egész jó kis ajakápoló,nekem sárga színben van meg. Van egy kis fénye is. Mindig kéznél van,rátettem a kulcscsomóra,így nagyon praktikus ha nincs nálam épp semmi amit az ajkamra tennék. Egy darabig nem tudtam hogy ez szájfény is,mert csomagolás nélkül kaptam meg,és azt hittem hogy csak egy kulcstartó. Aztán jött a meglepetés:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

PinkBelleLab

2016. december 16.

Mikor meglattam nagyon megorultem neki, mert imadom a cuki dolgokat, ajakapolo fetisem van, imadom a fagyikat, a csillamport es a rozsaszint>~< szoval azonnal vettem egyet magamnak es a baratomnak is *^* (neki fiusat) szegenykem mindig belerangatom a cukisag aradataimba >< Na de visszaterve a termekre, a csomagolasa 5 csillag, a benne levo tartalom nem igazan hasonlit arra,amit rairnak. Pl en kek afonyasat vettem, de nem nagyon lehet megmondani, hogy az most az e? Az biztos hogy cukorka illata van es inkabb szajfeny,mint ajakapolo, de lehet kulcstartora is akasztani es kulonosen hideg napokon neha jol johet egy s.o.s szajfeny :) Azert adok csak 4 csillagot, mert mindig szerettem volna egy vattacukros ajakapolot, amin erzodik is, de ezen nem ereztem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.