Claire's Cosmetics

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Egyéb

Az InvisiBobble hajgumi hasonmása

PaNel95

2017. december 25.

A 3-at fizet 6-ot kap akció keretében betáraztam hajgumikból, mert az elég fogyóeszköz nálam. :D
Vettem sima, egyszínűt is (mint a képen a piros, a zöld és a kék) és vettem metálos fényűt is (mint a sárga és a lilás). A simák vékonyabbak, a másik vastagabb. De mindkettő jól nyúlik, nem szorít, és nem töri a hajat egyik sem.
Viszont a simából az egyik feketét használtam 4-5 alkalommal, mikor kettészakadt. A színesekkel eddig nem jártam hasonlóan, lehet csak ez az egy volt hibás, de azért nem ugrik vissza olyan gyorsan az alakja, mint a hasonló hajgumijaim vagy a metálos színűek.
Szóval a sima, egyszínűekkel nem igazán vagyok megelégedve, de jól használhatóak, csak egyhuzamba ne használjuk sokat őket, hanem váltogassuk őket. A metálosokkal nincsen semmi gondom. Vastagabbak, de ugyanolyan kíméletesek, és hamar visszaugranak az eredeti alakjukra.
A gyengébb egyszínűek miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

A gyengébb egyszínűek miatt 4 csillag.