Claire's Cosmetics

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   28,3 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Claire's Cosmetics   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vanda234, Módosítva: 2016. november 10.

Kiszerelés:   28,3 ml
Lelőhely:   Claire's Cosmetics
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Művér.

dynah13

2018. november 3.

Halloweenkor hasznaltuk arcfesteshez, mindenkinek nagyon bejott, jo kis cucc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Halloweenkor hasznaltuk arcfesteshez, mindenkinek nagyon bejott, jo kis cucc :)

Arrowette

2018. május 10.

Nincs vele semmi baj még le nem akarja mosni az ember, egy élénk piros foltot hagy a bőrön amit semmivel sem lehet lemosni, napok után kopik csak le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

EosLover

2017. február 1.

Halloweenkor kaptam, imádtam, iskolai bulira kellett, de természetesen ott volt nálam órák alatt is, az osztályfőnökünk majdnem elájult mikor meglátta a kezünkön :D jó volt vele elszórakozni, a halloweeni sminkem varrott száj volt, ahhoz kellett, jól bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Vanda234

2016. november 5.

Hát....
most vettem halloweenra.
Nekem a színe megfelelt az elején kicsit piros de utána jó vörösre száradt. Az ára kicsit draga,maga a termék tudásához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Hát....
most vettem halloweenra.