Claire's Cosmetics

Ár:   790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lucakata2000, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Sminkek szájra

Selymes textúra, könnyű használhatóság, gazdag színek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

anna09

2016. augusztus 20.

Akciósan belefutottam egy narancssárgás árnyalatba, féltem megvenni de mivel nagyjából 200ft-ra jött ki, végül megvettem. Nagyon tetszik a színe, erős is és nekem a minőségével sem volt gondom. Olyan hatású mint bármelyik matt rúzs, kicsit poros. Viszont könnyű applikálni még tükör nélkül is. Teljes áron nem venném viszont meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

BlueBunny

2016. április 7.

Nagyon jó, tartósság szempontjából a legjobb. Kicsit szárít, de egy kis ajakápolóval megoldható.
Két bajom van vele, hogy az íze és a szaga is borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 7.

Két bajom van vele, hogy az íze és a szaga is borzalmas.

ViTTorio

2016. január 3.

Nekem világos rózsaszínben van és nem vagyok vele megelégedve, sőt... A színe az ajkaimra kenve borzalmas és az ajkam minden kis hibáját kihozza. Csak zsírkrétás hatást lehet elérni vele, mást nem!!! Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Anitamakeup

2015. november 4.

Az előttem szóló véleményét tudom csak osztani. Szó szerint mintha zsírkrétával kenegetném a számat. Már az első réteg után is borzalmas, vastag és hihetetlenül rondán mutat az ajkakon. Egy világos rózsás árnyalatot vettem meg a színe miatt, mert nagyon tetszett, de használhatatlan ez a termék. Odaadtam a barátnőm kislányának, játszós sminkelős alkalmaira neki jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

kiflimorzsa

2015. november 2.

A nude árnyalatot próbáltam belőle de egyszerűen borzalmas volt, mintha zsírkrétával kenegetném a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

trixie22

2015. május 9.

Pont a képen látható szín van meg nekem és imádom!:)
A közeljövőben szeretném több színben is beszerezni, mert ez a termék tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

Pont a képen látható szín van meg nekem és imádom!:)

pinkynadi

2015. május 8.

A világért sem találtam olyan barack árnyalatot amit szerettem volna.Eszembe se jutott, hogy pont a claire's ben fogok belefutni ráadásul leárazva. :D
Nagyon jól fed,szép tömör színe van és elég tartós.Alapvetően matt(jellegű) ami nekem külön jól jön mert direkt olyat kerestem amit tudok használni az átlátszó, tükörfényű szájfényemmel. :)
Ha más rúzzsal akarom kombinálni, hogy színátmenetes ajkakat fessek ahhoz is tökéletes és lényegesen megnöveli a tartósságát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

CosmoYuu

2015. március 10.

Millió helyen kerestem lila rúzst (elfogadható áron persze), de sehol nem találtam. Véletlenül futottam bele a Claire's üzletben a lila színű változatba. 790 forintért megéri kipróbálni, gondoltam. És igazam lett! Remekül fed, tartós, gyönyörű a színe, krémes és jól lehet használni. Teljes szerelem azóta is (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.