Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. március 13.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

UV-szűrős, fiatalító hatású kézkrém.

juditkaa70

2015. július 15.

Az illata miatt csak 4 csillag nálam,de a hatása az remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Az illata miatt csak 4 csillag nálam,de a hatása az remek!

jibjab

2013. május 6.

Több mintát is kaptam belőle. Kellemes, gyógynövényes és pozitív, hogy van benne SPF15. Könnyen felszívódik, bár egy enyhe zsírosság marad utána, ellentétben mondjuk a Neutrogénával. Ennek ellenére én jobban szeretem a víz-olaj formulájú krémeket, mint ez is, mert azt tapasztaltam, hogy azok jobban felszívódnak és nem képeznek filmszerű réteget a bőrön. Összességében jó használni, de olyan drámai változást nem hoz és sajnos nekem gyakran szinte sebes a kezem olyan száraz. Rendszeres, naponta többszöri használata lenne a megoldás, de ahhoz nagyon, de nagyon drága. Élvezettel használtam a mintákat,a miket kaptam, de az ára miatt nem venném meg, illetve azért mert olyan kézkrémet, ami ezt tudja alacsonyabb árkategóriában is találtam. Jó és aki megteheti, hogy rendszeresen használja biztosan nem csalódik benne, de az ár/érték arány nem a legjobb és nem helyettesíthetetlen a termék számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 6.