Clarins

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 x 5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. március 21.

Ár:   12 900 Ft
Kiszerelés:   3 x 5 g
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es tavaszi limitált kiadás

Ez a három univerzális, könnyen használható árnyalat formázó sminkhatásával kiemeli és hangsúlyozza az arcvonásokat. A természetes szőrből készült ecset - formájának köszönhetően, melyet kifejezetten a kontúrozáshoz alakítottak ki - vezeti a kezet az arcon, mintha csak egy profi csinálná. Tökéletesen átölelve az arc körvonalait pont a megfelelő helyre viszi fel a púdert és biztosítja a pontos kontúrozást.

monika1966

2017. május 11.

Nem tudtam ellenállni , meg kellett vennem :) Gyönyörű paletta , ügyes ecsettel . Nagyon szépek a színek , nekem főleg a pirosító része tetszik . Jól kihasználható , de sajnos nem nekem való a kontúrozás , bármennyire szeretném :( Feltettem eladásra .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.