Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5250 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Clarinsklub, 5250 Ft

Gyengéden tisztít, kíméletesen távolítja el a sminket és az egyéb szennyeződéseket, miközben megőrzi a bőr hidrolipid filmrétegét. A bőr tiszta és ragyogó lesz.

Ár: 5250 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
zsu044

2014. december 10.

Finom "krém illatú", de nem megyek megint bele az illatanyagok feleslegességébe, mert megunjátok! :) Sajnos az állaga is krém állag, a kis műanyag dobozból alig lehet kivarázsolni. A sűrű állaga miatt jóval többet elhasználtam belőle egy sminklemosáshoz, mint a szokásos arclemosómból. A szemspirállal nehezen boldogult, és itt sem előnyös a sűrű formula, nagyon könnyű beledörzsölni a szembe. Össze sem hasonlítható a kedvenc LRP arctisztítómmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 10.

kalota

2013. november 28.

Mar lassan 2 eve hasznalom ezt a lemosot es nagyon tetszik. Az allaga nagyon jo, az illata pedig kellemes. Elotte hasznaltam mas arctisztito tejeket, de ez sokkal lagyabbnak tunik.
En tovabbra is emellett az arctisztito mellett maradok es a kombinalt borueknek kimondottan ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 28.